روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۲۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تراکتور بدهکار و ساغلام بدشانس

از تاریخ ۱۳ خرداد سال ۹۵ که مصطفی آجورلو به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه منصوب شده است. کادرمدیریتی این باشگاه تنش های زیادی را تجربه کرده است.
در حال حاضر ، باشگاه تحت نفوذ سه طیف دچار چالش های مقطعی می گردند که همگی البته یک نتیجه دارند آنهم ضعف در مدیریت باشگاه است. از یک سو شفق با اظهار مالکیت خود بر تراکتورسازی حاشیه سازی میکند ، از طرف دیگر عباسی به همراه دو تن دیگر از هیئت مدیره باشگاه علیه آجرلو مصاحبه میکنند و در سوی دیگر ماجرا هم آجرلو قرار دارد که حتی با آوردن ساغلام به تراکتورسازی هم نتوانست نتایج مفیدی برای این تیم ورزشی به ارمغان آورد. این بی ثباتی ها یقینا در وضعیت مالی تراکتورسازی بی اثر نیست تا جائیکه در دوطول دو هفته گذشته، برای دومین بار بود که بازیکنان در اعتراض به عدم پرداخت بدهی هایشان از سوی باشگاه دست به اعتصاب زدند و از تمرین کردن امتناع نمودند .اینکه مسئولان باشگاه تراکتورسازی ۱۰ درصد از مطالبات بازیکنان خود را پرداختند کردند و جمع دریافتی آنها به ۵۰ درصد رسید، اما بازیکنان این تیم بازهم حاضر به انجام تمرین نشدند.
چرا که آنها انتظار داشتند مبلغ بیشتری از سوی باشگاه به آنها پرداخت شود و بعد از اینکه به خواسته‌شان نرسیدند در اقدامی عجیب حاضر به تمرین کردن نشدند تا تمرین عصر امروز لغو شود.
نارضایتی هواداران از مدیریت آجرلو را میتوان در شعارهای آنها در ورزشگاه علیه آجرلو هم مشاهده کرد.
هنوز سه ماه نشده است که ساغلام مدیریت تیم را برعهده گرفته است. نتایج ضعیف او در این سه ماه نخست هرچند میتواند تحت تاثیر وضعیت مالی باشگاه و روحیه ضعیف بازیکنان این تیم بوده باشد اما بهرحال از ساغلام انتظارات بیشتری می رود. ساغلام بدشانس که در ضعیف ترین وضعیت تراکتورسازی به این تیم پیوسته است در بازی فردا با آزمون سختی مواجه است .
هرچند این بازی تقریبا دوستانه است چرا که حذف تراکتورسازی از گردونه رقابت ها قطعی است اما امید است هواداران تراکتورسازی بازهم ورزشگاه را پر کنند. چرا که تراکتورسازی در لیگ برتر هم وضعیت مناسبی ندارد و برد احتمالی این تیم مقابل یک تیم خارجی ، حتی در یک مسابقه دوستانه ، میتواند موجب شارژ روحی بازیکنان و هوادران ناراضی این تیم پرطرفدار شود.
به نظرمیرسد تراکتورسازی در این بازی هم مانند دیگر بازی های این تیم که با مدیریت ساغلام انجام گرفته است ، از ترکیب ۱-۳-۲-۴ و یا ۱-۵-۴ استفاده کند. اما مساله مهمی که تراکتور این روزها با آن مواجه هستند و یقینا در بازی فردا هم خود را نشان خواهد داد ، ضعف تراکتور در خط دفاعی و دروازه بانی این تیم است . هرچند تراکتورسازی خط حمله چندان مناسبی ندارد اما محوری که تراکتور را در جدول لیگ برتر به جایگاه دهم رسانده است ضعف دفاعی این تیم است. واین چنین بود که تراکتور در فصل اول در ۱۵ بازی ۱۸ گل دریافت کرد.
ساغلام و باشگاه برای کسب نتایج مطلوب در این بازی و بازی های آتی ، حتما بایستی فکری به حال دروازه بانی و خط دفاعی این تیم داشته باشند و گرنه بازهم شاهد قهر هوادران از صندلی های ورزشگاه یادگار امام خواهیم بود هرچند هنوز کسی علیه ساغلام شعار نمیدهد. /غلامرضا منصوری

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز