روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۱/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 578
  • 659
  • 1,438,139
تراکتور بــرای ایمانی طلسم شده است

هوادار گزارش می دهد – حضور در تراکتورسازی برای هافبک صنعت نفت آبادان به اتفاقی تقریبا غیر ممکن تبدیل شده است.
اکبر ایمانی در نقل و انتقالات تابستانی لیگ هجدهم مورد توجه تیم تراکتورسازی قرار گرفت. او پس از مذاکره با تراکتورسازی، در اینستاگرام خود به ابراز خوشحالی پرداخته اعلام کرد که حضور در تراکتورسازی یکی از آروزهایش است. در عرض چند هفته همه چیز برعکس شد. تراکتوری ها با توجه به انتقادات رسانه ها و اهالی فوتبال آذربایجان که اعتقاد داشتند این تیم باید مهره های سرشناس تری جذب کند، از خرید ایمانی صرف نظر کرد. به این ترتیب پروژه تراکتوری شدن هافبک فصل گذشته تیم های ذوب آهن و پدیده منتفی شده و این بازیکن راهی صنعت نفت آبادان شد.
پیش از پایان دور رفت رقابت های لیگ هجدهم، اکبر ایمانی اعلام کرد که قصد دارد از صنعت نفت جدا شود. او شرایط زندگی در آبادان را برای خود و همسرش نامناسب دانسته و اعلام کرد که در این شهر مشکلات زیادی برایش وجود دارد. پس از این اتفاق، ایمانی بار دیگر به ابراز علاقه برای حضور در تراکتورسازی پرداخت. او در اینستاگرام خود اعلام کرد که تراکتور اولویت اول اوست. پس از پایان نیم فصل اول، مذاکرات برای تراکتوری شدن ایمانی آغاز شد و از این بازیکن به عنوان اولین خرید زمستانی تراکتور یاد می شد. در همین حین اتفاقاتی رخ داد که به مانند نیم فصل اول، مانع از رسیدن ایمانی به تیم محبوبش شد.
آخرین گفت وگوی ایمانی و مسئولان باشگاه صنعت نفت آبادان، منجر به مشاجره لفظی شد.آبادانی ها در واکنش به رفتار ایمانی و پیشدستی اش در مذاکره با تراکتورسازی پیش از فسخ قرارداد با آنها و البته درگیری چند روز پیش، گفته اند که این بازیکن در صورت جدایی باید دو میلیارد پول رضایت نامه بدهد. به این ترتیب باید گفت که تراکتوری شدن ایمانی دچار یک طلسم بزرگ شده و به نظر نمی رسد در نیم فصل دوم نیز این طلسم بشکند!

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز