روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 652
  • 700
  • 1,332,592
تراکتور جوان و با انگیزه در انتظار بازی های درخشان

پرسپولیس توانست در یک بازی دشوار و نزدیک تراکتور را در تبریز مغلوب کرده و به دومین پیروزی پیاپی اش در لیگ هفدهم دست یابد . در روزی که تراکتورسازی تیمی آماده و جنگجو بود پرسپولیس از تجربه اش استفاده کرد و توانست با دو گل پیروز شود . تک گل تراکتورسازی هم نتوانست مانع دومین شکست پیاپی سرخپوشان تبریز در لیگ هفدهم شود .
پرسپولس مثل دو سه سال اخیر بازی را با هجوم های تند و بی امان آغاز کرد و با ضربه ایستگاهی دقیق و فنی مهاجم جدیدش گادوین منشا به گل رسید . گل پرسپولیس اما انگار تراکتوری ها را که در برابر چهل هزار تماشاگر پرشورشان بازی می کردند بیدار کرد چرا که دوندگی بی امان هافبک های تراکتورسازی عملا ارتباط خط دفاعی پرسپولیس و محسن ربیع خواه را با نیروهای هجومی این تیم قطع کرد و در این زمان بود که بازیکنان دفاعی پرسپولیس تحت فشار مجبور به اشتباه شدند .
تمام برنامه تراکتور این بود که توپ را قبل از عبور از نیمه زمین خودش قطع و تصاحب کند . بازی خوب مهدی کیانی و محمد نوری در هافبک و بازی خوب ایرانپوریان و فرزاد حاتمی عملا ورق را به سمت تراکتورسازی برگرداند . تراکتورسازی با تشویق بی امان هوادارانش ، توانست در همان نیمه اول و روی اشتباه مدافعان پرسپولیس ، تیزهوشی نوری و قدرت گلزنی فرزاد حاتمی که واقعا در این بازی روی فرم بود به گل برسد .
نیمه دوم و در همان دقایق ابتدایی وقتی برانکو دید هنوز جنگهای میانه میدان را به تراکتوری ها می بازد ، با آوردن کمال کامیابی نیا به جای گادوین منشا روند بازی را تغییر داد . شاید یحیی گل محمدی فکرش را هم نمی کرد که برانکو با دو هافبک دفاعی بازی کند و منشا که گل زده بود و خوب موقعیت می ساخت را بیرون بکشد .
اما تعویض برانکو یک دقیقه بعد نتیجه داد و کامیابی نیا تبدیل به تعویض طلایی شد . کامیابی نیا بار دیگر یک گل سه امتیازی برای تیمش زد تا ارزش هایش را بیش از قبل برای پرسپولیس نشان دهد .
تراکتور با حمایت همه جانبه پرشورهای حاضر در ورزشگاه قصد داشت باز هم با جنگندگی و در ضد حملات سریع به گل برسد و یک موقعیت استثنایی را هم مهدی شریفی از دست داد اما پرسپولیس با بازیکنان با تجربه اش بازی را اداره کرد و به سه امتیاز با ارزش در هفته دوم دست یافت . البته تراکتور در دو هفته گذشته از آغاز لیگ برتر ، تیمی با صلابت ، جوان و با انگیزه نشان داده است و بدون تردید باید در انتظار بازی های درخشان این تیم در این فصل باشیم . امیر غلامی زاده

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز