روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
تراکتور ضعیف در افتتاحیه

تراکتورسازی پنج‌شنبه شب لیگ هفدهم را در اهواز و بازی مقابل استقلال خوزستان آغاز خواهد کرد. اتفاقی که فصل پیش در تبریز افتاده بود. اما تیم پرطرفدار و محبوب تبریزی در ادواری که در لیگ برتر حضور داشته، شروع خوبی نداشته و فقط یک بار موفق به پیروزی در بازی اول خود شده است.
یک برد، ۴ مساوی و ۴ باخت آماری است که تراکتورسازان در افتتاحیه‌های ادوار لیگ ثبت کرده‌اند. تنها دوره‌ای که این تیم موفق شد لیگ برتر را با پیروزی آغاز کند به لیگ چهاردهم برمی‌گردد، جایی که با نتیجه ۲-۱ مهمانش فولاد خوزستان را شکست داد. این آمار در فصولی که تراکتورسازی لیگ را با بازی بیرون از خانه آغاز کرده ضعیف‌تر هم هست. تراکتورسازان ۴ بار لیگ را با بازی خارج از خانه آغاز کرده‌اند که ماحصل آن ۳ باخت و یک مساوی است. تنها مساوی هم در اولین دوره لیگ برتر و مقابل پاس تهران به دست آمده است. در واقع تراکتورسازی پنج‌شنبه شب برای پنجمین بار لیگ برتر را در زمین حریفان آغاز می‌کند و امیدوار است برای اولین بار لیگ برتر را در یک بازی خارج از خانه با پیروزی استارت بزند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز