روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۳
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 11
  • 1,575
  • 1,392,447
تراکتور همچنان در بلاتکلیفی و هواداران در نگرانی

بی شک بر هیچ هواداری پوشیده نیست که تراکتورسازی فصل شانزدهم را با انبوهی از حواشی و مشکلات به پایان رساند .
تیمی که نیم فصل اول را قدرتمند و فصل را با نتایج نا امید کننده به اتمام رساند . کسب جام حذفی که می توانست مرحمی برای هواداران باشد به دلیل سوء مدیریت و اوضاع نابسامان باشگاه نیز از دست رفت تا هفته ها باعث افسردگی روح پرشورهایی شود که بدون اغراق در فوتبال ایران بی بدیل می باشند . با اندکی تجزیه و تحلیل در مورد شرایط باشگاه در طول سالهای گذشته ، به این نتیجه خواهیم رسید که این باشگاه از همان ابتدا در مورد ساختار حرفه ای دچار کمبودهای زیادی می باشد . عدم استفاده از نیروهای کارآمد و متخصص در زمینه آشنایی با قوانین مدرن و اطلاعات روز ، منجربه شوک ناراحت کننده محرومیت فیفا شد تا آقایانی که در مسند کار قرار دارند تا به امروز هیچ پاسخ قانع کننده ای به هواداران پرشور نداشته باشند . جالب ترین نکته در مورد وضعیت سالهای گذشته تراکتورسازی ، مدیرانی می باشند که هر یک به نوعی در کم کاری ها و ایجاد حواشی نقش اساسی داشته اند .
باشگاه تراکتورسازی مطمئنا جزوء سه تیم فوتبال ایران محسوب می شود که همیشه جذابیت خاصی به لیگ برتر داده است و حضور هواداران در شهرهای مختلف از سرمایه های با اهمیت این تیم تلقی می شود . اما همیشه مدیران تراکتور از هواداران به عنوان ابزاری برای سرپوش گذاشتن به ضعف های خود استفاده کرده اند و در هیچ برهه ای برای تراکتور و طرفدارنش دلسوز نبوده اند در حالی که باشگاه های زیادی در فوتبال کشور هستند که همیشه حسرت داشتن هواداران پرشور سرخ پوشان تبریز را داشته اند . تراکتورسازی با شاهکار آقایان در فصل هفدهم از جذب بازیکن محروم می باشد و تا به امروز نیز ادینیو ، کرار و آقایی را از دست داده است .
سعید آقایی به دلیل ملی پوش بودن چهره شاخص تراکتور بود که با دست دست کردن باشگاه سر از سپاهان درآورد و ادامه همکاری اخباری با تراکتور در فصل هفدهم نیز در هاله ای از ابهام قرار دارد .
حضور یحیی گل محمدی ، نوید نیم جوان شده در فصل آینده را می دهد و یحیی با توجه به کارنامه مربیگریش از بازیکنان با انگیزه استفاده خواهد کرد . البته همچنان در جذب بازیکن و استفاده از عشوری بلاتکلیف می باشد و همین موضوع منجربه نگرانی هواداران شده است و ای کاش مسولین ارشد ورزش استان نیز به یاری تراکتورسازی بشتابند .
امیر غلامی زاده

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز