روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۲
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 398
  • 863
  • 1,353,734
ترمینال مرکزی تبریز مهیای استقبال و پذیرایی از مسافران نوروزی

مدیرعامل سازمان پایانه های شهرداری تبریز گفت: سازمان پایانه ها همچون سایر سازمان های تحت پوشش شهرداری تبریز طبق سیاست گذاری های انجام شده در ستاد استقبال از نوروز، برای پذیرایی از میهمانان نوروزی آماده می شود.
به گزارش شهریار،محمد قلیزاده با اعلام این مطلب اظهار داشت: سازمان پایانه های شهرداری تبریز همراستا با سیاستگذاری های ستاد استقبال از نوروز و با تاکیدات و دستورات شهردار تبریز از هم اکنون مهیای استقبال از مسافران نوروزی و بهاری می شود.
قلیزاده افزود: فضاسازی متناسب با ایام نوروز، استقرار اکیپ های اطلاع رسانی به گردشگران، الزام رستوران ها و مراکز رفاهی موجود در ترمینال برای فعالیت تا ساعات پایانی شب، توجه به افزایش امنیت مسافران با فعالیت شبانه روزی کلانتری مستقر در ترمینال از جمله اقدامات برای آمادگی کامل سازمان برای استقبال از مسافران نوروزی می باشد.
وی گفت: توجه به زیباسازی و ایجاد فضای پر نشاط و آرامش بخش در سالن های مسافربری در راستای خدمت رسانی به شهروندان و مسافران نورزی از دیگر فعالیت های سازمان در آستانه نوروز است.
مدیرعامل سازمان پایانه های شهرداری تبریز در پایان گفت: تردد روزانه دهها هزار نفر مسافر از ترمینال مرکزی تبریز این مکان را به یکی از مبادی ورودی مهم و حیاتی تبریز تبدیل نموده است وامیدواریم با فعالیت و کوشش شبانه روزی زحمت کشان سازمان پایانه ها به بهترین نحو اولین میزبان مسافران نورزی در شهر باشیم.
محمد قلی زاده در پایان سخنانش اظهار داشت: تلاش مجموعه سازمان پایانه ها در ایام نوروز بر این اساس است که مسافران نوروزی تصویری شایسته و زیبا از تبریز داشته باشند و هنگام خروج از شهر نیز با خاطره ای خوش به شهر خود باز گردند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز