روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۳/۰۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 243
  • 351
  • 1,279,776
ترکیب نهایی کاروان ایران دربازی های کشورهای اسلامی فروردین۹۶ اعلام می شود

رئیس مرکز نظارت بر تیم های ملی کمیته ملی المپیک اعلام کرد که ترکیب کاروان اعزامی ایران به بازی های کشورهای اسلامی فرودین ماه سال آینده اعلام می شود.
اصغر رحیمی در این باره گفت: کمیته ملی المپیک ثبت نام اولیه برای اعزام کاروان به چهارمین دوره بازی های کشورهای اسلامی را انجام داده است و بر اساس آنچه در اجلاس اخیر بازی های کشورهای اسلامی در باکو مورد تاکید قرارگرفت، ترکیب اولیه کاروان های ورزشی کشورهای مختلف برای حضور در این دوره بازی ها باید هرچه زودتر مشخص و اعلام شود.
وی گفت: همچنین این کمیته طی نامه ای به فدراسیون ها اعلام کرد حداکثر تا ۲۰ دی ماه ترکیب اولیه خود را با لحاظ کردن چند برابر ظرفیت مورد نظر مشخص و معرفی کنند.
رییس مرکز نظارت بر تیم های ملی اظهار داشت که تا این تاریخ ترکیب اولیه کاروان ایران برای اعزام به باکو مشخص می شود تا پس از آن کارهای مقدماتی مربوط به اعزام انجام شود.
رحیمی ادامه داد: بر اساس ترکیب اولیه اعلام شده در رشته های مختلف و جلساتی که در قالب ستاد عالی بازی های آسیایی و المپیک پیگیری خواهیم کرد، تا اوایل فروردین ماه ترکیب نهایی کاروان ایران برای حضور در بازی های کشورهای اسلامی مشخص و اعلام خواهد شد.
چهارمین دوره بازی های کشورهای اسلامی ۲۲ اردیبهشت ماه تا اول خردادماه ۱۳۹۶ در باکو برگزار می شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز