روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۰/۲۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 209
  • 771
  • 1,433,845
ترک برداشتن دیوار اعتماد بین مردم و دولت

یک عضو فراکسیون مستقلین مجلس گفت: یکی از مهم‌ترین نیازها در مدیریت داخلی کشور و حفظ جایگاه سیاسی ایران در جهان، وحدت است.
معصومه آقاپور علیشاهی ا با تاکید بر ضرورت وحدت در بین جناح‌ها و اقوام مختلف کشور بیان کرد: وجود وحدت بخصوص در شاخصه‌های مدیریتی و جناح‌های سیاسی بسیار ضروری است،‌ چرا که انتقام‌جویی‌ جناح‌های سیاسی مردم را قربانی می‌کند و هزینه انتقام‌جویی جناح‌های سیاسی را مردم باید پرداخت کنند.
نماینده مردم شبستر در مجلس بیان کرد: در شرایط فعلی با وجود فشارهای همه جانبه در جمهوری اسلامی ایران یکی از مهم‌ترین راهکارها، دوری از نقدهای غیر سازنده است،‌ بلکه باید نقد همراه با ارائه راهکار باشد. اگر نقد بدون راهکار باشد، در نهایت به عیب‌جویی تبدیل ‌می‌شود و ما شاهد یک اعتراض اجتماعی خواهیم بود که هزینه آن برای نظام قابل جبران نیست. تا به امروز جناح‌بازی و نبود وحدت کافی باعث شده دیوار اعتماد بین مردم و مسئولین ترک بردارد.
این عضو کمیسیون اقتصادی مجلس خاطرنشان کرد: علی رغم اختلاف نظرها و وجود تفکرهای متعدد باید در جهت رفع نیازهای مردم خود را ملزم کنیم تا همگی در یک مسیر حرکت کنیم. باید منافع ملت در اولویت کاری تمام مسئولان باشد.
آقاپور در پایان گفت: هدف اصلی تمام مسئولان در سه قوه باید رضای مردم که رضای خدا است باشد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز