روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۲۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تسریع درعملیات عمرانی بــاندهای کندرو شمالغرب تبـــریز

شهردار منطقه ۶ کلانشهر تبریز، از تسریع اجرای قطعات دوم تا پنجم پروژه باند کندرو ورودی غرب تبریز خبر داد.
به گزارش شهرداری منطقه ۶ تبریز، سامان احمدزاده، ضمن بازدیدشبانه از محل پروژه قطعات دوم تا پنجم باند کندرو ورودی غرب تبریز، در جریان آخرین اقدامات انجام شده در پروژه یاد شده قرار گرفته و دستورات لازم را برای تسریع در پروژه مذکور صادر کرد.
وی در این بازدید با تاکید بر اهمیت اجرای پروژه باندهای کندرو جاده تبریز – مرند، اظهار داشت: این پروژه در کاهش حجم ترافیک، تسهیل عبور و مرور و نیز افزایش ایمنی تردد وسائط نقلیه مفید خواهد بود.
شهردارمنطقه ۶، با بیان اینکه شهرداری تبریز برای اجرای این پروژه ۲۰ میلیارد ریال اعتبار در سال جاری اختصاص داده است، تصریح کرد: پروسه مسیرگشایی باند کندرو به دلیل وجود املاک شخصی، دولتی، عمومی و نیز تاسیسات شهری دارای حساسیت و پیچیدگی خاصی بود که با همکاریهای بین بخشی در کمترین زمان ممکن به نتیجه می رسد.
احمدزاده همچنین به صورت شبانه از اجرای عملیات آسفالت و ساماندهی معابر در کوی گلستان راه آهن و معابر غرب تبریز بازدید کرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز