روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۲۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 481
  • 746
  • 1,351,237
تسریع در روند اجرای پروژه های شهری شهرداری منطقه ۱۰ تبریز

به منظور تسریع در روند اجرای پروژه های شهری و بررسی و رفع مشکلات اجرایی، باقر خوشنواز شهردار منطقه ۱۰تبریز به همراه معاونین این منطقه ازسطح حوزه بازدید به عمل آوردند.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۰تبریز شهردار منطقه ۱۰تبریز بازدید های میدانی از روند اجرای پروژه های شهری را در راستای تسریع پیشرفت فیزیکی پروژه ها مهم بیان کرد و اجرای طرح های مختلف عمرانی را که با صرف بودجه قابل توجه شهرداری انجام می پذیرد، از اساسی ترین اقدام به منظور پیشرفت افق آینده شهر تبریز دانست .
خوشنواز افزود: با توجه به احساس مسئولیتی که شهروندان برای رعایت حقوق شهروندی دارند و وظایف خود را در قبال شهرداری انجام می دهند، این ارتباط نیز دوسویه می باشد و شهرداری منطقه ۱۰تبریز نیز با حساسیت و سرعت خاصی نسبت به انجام پروژه می پردازد .
وی تصریح کرد: امروز مردم از شهرداری ها انتظار احداث پروژه هایی دارند که رفاه و آسایش و امنیت را برای شان به ارمغان آورد و خوشبختانه با پی گیری های و اهتمام ویژه مسئولین شهرداری کلانشهر تبریزو نظارت عالمانه شورای اسلامی شهرتبریز ، پروژه ها طی زمان بندی مناسب و با کیفیت مطلوبی در حال پیشرفت می باشد .

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز