روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
تسریع عملیات اجرایی تملک ۳ مسیر اصلی از سوی شهرداری منطقه ۲ تبریز

شهرداری منطقه ۲ کلانشهر تبریز عملیات اجرائی تملک ۳ مسیر اصلی از سوی این منطقه را سرعت بخشیده است.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۲ تبریز، رسول موسائی شهردار منطقه با اعلام این خبر گفت: پیگیری و اجرای عملیات تملک آزادسازی ۳ مسیر اصلی در سطح حوزه این منطقه بطور مستمر و بدون وقفه، سریعاً در حال اجراست.عملیات آزادسازی مسیر دسترسی میدان فردوس ائل گلی به خیابان صادقی از اهم پروژه های این منطقه به شمار می آید که عملیات تملک آن بطول ۱ هزار و ۴۰۰ متر و به عرض ۳۲ متر، از نیمه گذشته است.
رسول موسائی احداث این مسیر به موازات جاده ائل گلی را بعنوان بزرگترین تحول در حمل و نقل شهری دانسته و تصریح کرد: مسیر دسترسی میدان فردوس ائل گلی به خیابان شهید صادقی، علاوه بر دستیابی گردشگران، مسافرین و شهروندان کلانشهر تبریز در کوتاه ترین زمان ممکن به مجموعه تاریخی تفریحی ائل گلی با ترددی بدون ترافیک، موجبات تسهیل در دستیابی به مراکز درمانی و بیمارستان های شهدا و رازی را نیز فراهم خواهد آورد.
ایشان دومین مسیر درحال تملک از سوی این منطقه را خیابان ملاصدرا ذکر کرده و اظهار داشت: طرح تعریض ضلع شرقی خیابان ملاصدرا بعنوان مسیر اتصالی کمربندی میانی به اتوبان شهیدکسائی بطول ۱ هزار و ۳۰۰ متر از سایر فعالیت های این منطقه برای آزادسازی مسیر بشمار می آید که تعریض آن به ۲۳ متری خواهد بود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز