تســـاوی ارزشمند تــراکتور در آبــادان

بازی نزدیک دو تیم صنعت نفت آبادان و تراکتورسازی در هفته چهاردهم لیگ برتر یک بازی درگیرانه و سرد در نیمه اول و یک بازی جذاب و همراه با گل در نیمه دوم بود .
صنعت نفت آبادان در بازی خانگی اش مقابل تراکتورسازی به دنبال کسب سه امتیاز بود ؛ اما تراکتورسازی با برنامه پای به این مسابقه گذاشته بود و در نهایت هم توانست از این بازی سخت یک امتیاز ارزشمند را به دست بیاورد و البته گل دقایق آخر کرار جاسم باعث شد تا یک امتیاز این دیدار برای آبادانی ها نیز با ارزش باشد .
بازی صنعت نفت آبادان و تراکتورسازی مسابقه تیم های هفتم و یازدهم جدول رده بندی بود ، هر دو تیم در بخشی از جدول قرار دارند که رقابت های امتیازی تیم ها بسیار کم است و یک برد یا یک امتیاز نیز می توانست نقش تعیین کننده در جایگاه تیم ها داشته باشد ، صنعت نفت با پشتوانه تماشاگرانش در ورزشگاه تختی آبادان به دنبال برد مقابل تراکتورسازی بود که در این فصل هنوز نشانی از تراکتور مدعی و قدرتمند فصل قبل نشان نداده است .
نیمه اول این مسابقه یک بازی محتاطانه و با هدف خنثی کردن تاکتیک های حریف بود و به همین خاطر نیمه اول این مسابقه ، جذاب نبود و تنها نکته جالب این نیمه صحنه مشکوک پنالتی روی کرار جاسم بود که داور اعتقادی به آن نداشت اما نیمه دوم با انگیزه بالای نفت آبادان برای رسیدن به گل آغاز شد و بازی هجومی نفتی ها تراکتور را تحت فشار قرار داده بود اما در یک ضد حمله غافلگیرانه تراکتوری ها توسط فرزاد حاتمی به گل رسیدند .
بعد از دریافت این گل صنعت نفت حملاتش را بیشتر کرد تا خطای محوطه جریمه مدافع تراکتور روی شیمبا ، یک پنالتی را برای صنعت نفت به ارمغان آورد وکرار این ضربه را تبدیل به گل کرد تا این مسابقه تماشایی با تساوی یک بر یک به پایان رسید .
امیر غلامی زاده

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz