روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 607
  • 700
  • 1,332,547
تسهیلات ویژه دانشگاه تبریز به رتبه های برتر آزمون سراسری

رییس دانشگاه تبریز از ارائه ۲۰ نوع تسهیلات ویژه به رتبه های برتر آزمون سراسری و استعدادهای درخشان جهت ادامه تحصیل در این دانشگاه بزرگ خبر داد.به گزارش روابط عمومی این دانشگاه، محمدرضا پورمحمدی، اظهار کرد: برای جذب رتبه‌های برتر کنکور سراسری و استعدادهای درخشان، این تسهیلات ویژه آموزشی و رفاهی در نظر گرفته شده است.
وی افزود: اعطای کمک هزینه سفر دانشجویان ممتاز برای ارائه مقاله به خارج از کشور، امکان اخذ ۲۴ واحد در هر نیمسال تحصیلی، تحصیل همزمان در دو رشته، صدور دانشنامه ممتازی پس از فراغت از تحصیل، بهره مندی از کلاس های ویژه آموزش زبان خارجی برای دانشحویان ممتاز، امکان اخذ ۲۰ واحد از رشته دیگر مازاد بر دروس رشته اصلی از پایان نیمسال چهارم و پرداخت پاداش های نقدی از جمله این تسهیلات است.
پورمحمدی ، اهدای یک دستگاه کامپیوتر لپ تاپ به رتبه ‌های زیر۱۰۰آزمون ورودی کارشناسی را از دیگر تسهیلات ارایه شده از سوی این دانشگاه برشمرد و یادآور شد: همچنین به برگزیدگان مرحله نیمه نهایی، مرحله اول المپیاد علمی دانشجویی کشور و جشنواره خوارزمی نیز سکه بهار آزادی اهداء خواهد شد.
وی اضافه کرد: در همین راستا به رتبه‌های اول تا سوم المپیاد علمی دانشجویی کشوری و جهانی مشروط بر آنکه دانشجو در دانشگاه تبریز باشد، یک کامپیوتر لپ تاپ اهداء می ‌شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز