روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۶
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 641
  • 798
  • 1,334,140
تسهیلات ۵۰ میلیون ریالی برای بکارگیری هر نفر در واحدهای کارگاهی

مدیر اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان شرقی با اشاره به اجرای طرح پشتیبان در استان، گفت: کارگاه های تولیدی به ازای اشتغال زایی هر نفر ۵۰ میلیون ریال تسهیلات دریافت می کنند.
یونس طاهری گفت: حمایت از سرمایه گذاری مولد و هدایت هوشمندانه تسهیلات به سمت تولید واقعی رمز کنترل بیکاری و توسعه اشتغال در جامعه است.
وی با بیان اینکه در سال ۹۵ اعتبارات مشاغل خانگی استان ۵۰ میلیارد ریال بود، افزود: درتبصره۱۸ قانون بودجه سال جاری ۲۰ هزار میلیارد ریال برای مشاغل خانگی در کشور در نظر گرفته شده است.
وی با بیان اینکه به محض اینکه برش بانکی و استانی این میزان اعتبار مشخص شود به شهرستان ها جهت اجرا ابلاغ خواهد شد.
طاهری میزان ثبت اشتغال در سامانه رصد در سال ۹۵ را ۳۷ هزار نفر اعلام کرد و افزود: در چهار ماهه اول سال جاری یک هزارو ۶۱۶ نفر در سامانه ثبت شده است.
مدیر کارآفرین اشتغال استان آذربایجان شرقی طرح تکاپو، طرح مهارت آموزی در محیط کار واقعی، طرح کارورزی و مشوق های بیمه ای را از دیگر برنامه های سال جاری در استان عنوان کرد و افزود: بیشترین توزیع جمعیتی استان در روستاها بوده و مطابق با ظرفیت این روستاها باید در ایجاد اشتغال قدم های اساسی برداشته شود.
وی به وظایف کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان اشاره کرد و افزود: مدیریت و هدایت و آموزش از سوی اعضای کارگروه می تواند بسیاری از مشکلات در مسیر اشتغال در شهرستان را برطرف کند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز