روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 775
  • 779
  • 1,330,287
تشریح برنامه‌های محیط زیست استان برای رویداد تبریز ۲۰۱۸

مدیر کل حفاظت از محیط زیست استان آذربایجان شرقی گفت: اتمام هفت پروژه اداره کل حفاظت از محیط زیست برای رویداد تبریز ۲۰۱۸ نیازمند ۱۰ میلیارد تومان اعتبار است.
حمید قاسمی در خصوص برنامه های پیشنهادی اداره کل حفاظت از محیط زیست استان برای رویداد تبریز ۲۰۱۸ اظهار کرد: در آستانه تبریز ۲۰۱۸ تمامی ادارات استان باید در برگزاری هرچه بهتر این فرصت ارزشمند با یکدیگرمشارکت مستمر و موثری داشته باشد.
وی برای رویداد تبریز ۲۰۱۸ ادامه داد: تکمیل پروژه مرکز تحقیقات فسیل شناسی ایران در شهرستان مراغه، بهسازی و توسعه موزه تاریخ طبیعی تبریز با اعتبار ۶۸ میلیون تومان پیش بینی شده است، که امیدواریم تا سال آینده به اتمام برسد.
قاسمی تصریح کرد: ارتقاء تابلو های نمایشگر کیفیت هوای تبریز و برگزاری همایش ها و نمایشگاه های بین المللی زیست محیطی در استان مستلزم تخصیص شش هزار میلیون تومان اعتبار می باشد.
وی با بیان اینکه در صورت تامین اعتبار برای این پروژه ها، سریعا اقدامات برای بهره برداری شروع خواهد شد، خاطرنشان کرد: خرید خودرو با تجهیزات جانبی برای پایش مستمر آلودگی هوا، اجرای برنامه های آموزشی محیط زیست و طبیعت گردی، از جمله برنامه های پیشنهادی اداره کل حفاظت از محیط زیست استان آذربایجان شرقی در راستای تبریز ۲۰۱۸ است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز