روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۱/۰۶
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 116
  • 489
  • 1,439,871
تشکیل ستاد عملیات زمستانی درمناطق دهگانه تبریز

به گزارش شهریار به نقل از سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری، علیرضا اصغری با اشاره به اینکه فعالیت ستاد عملیات زمستانی با هدف پیشگیری از وقوع مشکلات ناشی از بارش های احتمالی برف و باران است، گفت: این اقدامات با رویکرد پیشگیرانه و اجرای عملیات ماشین آلات مکانیزه سبک و سنگین سازمان مدیریت پسماند و با همکاری معاونت خدمات شهری و اجرایی مناطق دهگانه صورت می گیرد.
اصغری همچنین با اشاره به آماده سازی اکیپ های ویژه ماشین آلات زمستانی شهرداری تبریز افزود: با توجه به دستور شهردار تبریز و پیگیری های معاون خدمات شهری و اجرایی مبنی بر آمادگی کامل اکیپ ماشین آلات و تجهیزات سنگین و سبک و دستگاه ماشین آلات محلول پاشی، در راستای مقابله با بارش های برف و ایجاد شهری ایمن و مطلوب صورت می گیرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز