روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۰۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 154
  • 969
  • 1,384,430
تشکیل شورای مشورتی فضای مجازی

معاون فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریز از تشکیل شورای مشورتی فضای مجازی متشکل از کارشناسان فضای مجازی مناطق دوازدهگانه شهرداری تبریز توسط این معاونت خبر داد.
به گزارش شهریار به نقل از معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز، معاون فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریز با اشاره به اهداف تشکیل این شورا گفت: شورای مشورتی فضای مجازی به صورت تخصصی در تولید محتوای فرهنگی، تبدیل تهدیدها به فرصت ها، آموزش و ترویج فرهنگ شهروند اسلامی در فضای مجازی و فرهنگ سازی استفاده صحیح از این فضا و انتشار محتواهای مناسب و فرهنگی دراین فضا فعالیت خواهد نمود.
حجت الاسلام احمد حمیدی افزود: آموزشهای شهروندی مقابله با آسیبهای اجتماعی ، تحکیم بنیان خانواده ، ترویج فرهنگ عفاف وحجاب و ایجاد نشاط اجتماعی و غنی سازی اوقات فراغت در فضای مجازی از موضوعات مهم فرهنگی ما در شورای مشورتی فضای مجازی قرار دارد که باید با راهبردهای فرهنگی خلاقانه در راستای فرهنگ سازی گام برداریم.
وی برقراری ارتباطات سالم در فضای مجازی و لزوم هوشیاری جوانان و خانواده ها نسبت به تهدیدات فضای سایبری را در درجه ی نخست اولویت دانست و تصریح کرد: پیشگیری از آسیب های اجتماعی و توجه والدین به رفتار فرزندان بسیار مهم است و برای جلوگیری از هم پاشیدگی خانواده ها باید ضمن اختصاص زمان متناسب به استفاده صحیح از این فضاها در این زمینه فرهنگ سازی صورت گیرد.
معاون فرهنگی واجتماعی شهردار ی تبریز با اشاره بر تاکیدات مقام معظم رهبری در زمینه استفاده از فرصت‌های فضای مجازی افزود :باید همه ما به عنوان سرباز جنگ نرم در فضای مجازی تاثیر گذار باشیم .
وی در پایان افزود: تلاش ما این است که بتوانیم به سهم خودمان در کاهش آسیب های فضای مجازی به نتایج مطلوب دست یابیم به نحوی که این نتایج منجر به افزایش سطح آگاهی، ارتقائ فرهنگ شهروندی وکاهش آسیب های اجتماعی شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز