روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۶/۰۹/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 634
  • بازدید دیروز: 511
  • کل بازدید ها: 467,972
تشکیل شورای مشورتی فضای مجازی

معاون فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریز از تشکیل شورای مشورتی فضای مجازی متشکل از کارشناسان فضای مجازی مناطق دوازدهگانه شهرداری تبریز توسط این معاونت خبر داد.
به گزارش شهریار به نقل از معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز، معاون فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریز با اشاره به اهداف تشکیل این شورا گفت: شورای مشورتی فضای مجازی به صورت تخصصی در تولید محتوای فرهنگی، تبدیل تهدیدها به فرصت ها، آموزش و ترویج فرهنگ شهروند اسلامی در فضای مجازی و فرهنگ سازی استفاده صحیح از این فضا و انتشار محتواهای مناسب و فرهنگی دراین فضا فعالیت خواهد نمود.
حجت الاسلام احمد حمیدی افزود: آموزشهای شهروندی مقابله با آسیبهای اجتماعی ، تحکیم بنیان خانواده ، ترویج فرهنگ عفاف وحجاب و ایجاد نشاط اجتماعی و غنی سازی اوقات فراغت در فضای مجازی از موضوعات مهم فرهنگی ما در شورای مشورتی فضای مجازی قرار دارد که باید با راهبردهای فرهنگی خلاقانه در راستای فرهنگ سازی گام برداریم.
وی برقراری ارتباطات سالم در فضای مجازی و لزوم هوشیاری جوانان و خانواده ها نسبت به تهدیدات فضای سایبری را در درجه ی نخست اولویت دانست و تصریح کرد: پیشگیری از آسیب های اجتماعی و توجه والدین به رفتار فرزندان بسیار مهم است و برای جلوگیری از هم پاشیدگی خانواده ها باید ضمن اختصاص زمان متناسب به استفاده صحیح از این فضاها در این زمینه فرهنگ سازی صورت گیرد.
معاون فرهنگی واجتماعی شهردار ی تبریز با اشاره بر تاکیدات مقام معظم رهبری در زمینه استفاده از فرصت‌های فضای مجازی افزود :باید همه ما به عنوان سرباز جنگ نرم در فضای مجازی تاثیر گذار باشیم .
وی در پایان افزود: تلاش ما این است که بتوانیم به سهم خودمان در کاهش آسیب های فضای مجازی به نتایج مطلوب دست یابیم به نحوی که این نتایج منجر به افزایش سطح آگاهی، ارتقائ فرهنگ شهروندی وکاهش آسیب های اجتماعی شود.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
همگام با تبریز 2018
اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
سامانه پیامکی
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
تصویر روز