روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۲/۲۸
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • 0
  • 421
  • 882
  • 994,334
تشکیل فراکسیون حمایت از صنعت قطعه سازی در مجلس

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر گفت: با تقویت مرکز تحقیق و توسعه گروه ماشین سازی تبریز می توانیم شاهد توسعه این صنعت باشیم و امیدوارم مدیران این مجموعه بتوانند موفق عمل کنند.
“شهاب الدین بیمقدار” در حاشیه بازدید از گروه ماشین سازی تبریز به خبرنگاران گفت: در بازدیدی که داشتم، کارگران و مدیران ماشین سازی را با انگیزه دیدم.
وی افزود: برنامه ریزی های خوبی برای ماشین سازی تبریز انجام شده و آن طور که مدیران این مجموعه به من گفتند قصد دارند تولید گلوله های فولادی و قطعات خودرو را نیز به این مجموعه اضافه کنند.
این نماینده مجلس افزود: طبق گزارش های مدیران این مجموعه، سه گروه از متخصصان یکی از کشورهای اروپایی در دو ماه اخیر در گروه ماشین سازی تبریز حضور یافته اند و برای بازسازی خطوط تولید این کارخانه معظم طرح ریزی کرده اند.
بیمقدار گفت: روی هم رفته گروه ماشین سازی تبریز را رو به پیشرفت دیدم و ظاهراً ۵۰ نفر کارگر جدید هم به این مجموعه اضافه شده که در این شرایط اقتصادی کشور برای جوانان غنیمتی است.
وی تاکید کرد: گروه ماشین سازی تبریز نگین صنعت ایران است و امیدوارم به روزهای طلایی اش دوباره بازگردد. در آینده نزدیک می توان شاهد ورود گروه ماشین سازی تبریز به صنعت نفت بود تا شاهد رونق ماشین سازی تبریز و افزایش سهم آذربایجان شرقی از صنعت نفت کشور باشیم.
بیمقدار از تشکیل فراکسیون حمایت از صنعت قطعه سازی در مجلس شورای اسلامی خبر داد و گفت: از مدیران صنایع قطعه سازی استان دعوت خواهیم کرد تا در این کمیسیون حضور پیدا کنند تا انشاالله بتوانیم قدم های رو به جلویی برای پیشرفت این صنعت در آذربایجان شرقی و کشور برداریم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز