روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۲۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تشکیل مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی برای بررسی گزینه‌های استانداری

محمد وحدتی در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به روند انتخاب گزینه‌های استانداری آذربایجان شرقی اظهار داشت: هنوز هیچ گزینه‌ای برای جایگزینی خدابخش بین نمایندگان استان مطرح و یا بررسی نشده است.
وی با بیان اینکه من از ابتدا با استاندار شدن خدابخش مخالف بودم ولی بعد از فعالیت خوبی که در استان داشت، به تحلیل اشتباه خود اذعان می‌کنم، افزود: در حال حاضر تلاش خود را می‌کنیم تا از تمامی ظرفیت‌های قانونی برای حفظ استاندار فعلی در استان استفاده کنیم.
نماینده مردم بستان آباد در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: در گفت‌وگوی حضوری با انصاری، معاون رئیس جمهور رفتن خدابخش تا ۹۰ درصد قطعی است اما روی ۱۰ درصد احتمال باقی ماندنشان حساب باز کرده‌ایم، اما گزینه‌های احتمالی را هم بررسی می‌کنیم تا در صورت قطعیت جابجایی استاندار، زمان را از دست ندهیم.
وی با بیان اینکه برخی از همکاران و نمایندگان استان در سفر اربعین حضور دارند، گفت: قرار است تا یک هفته آینده و پس از بازگشت نمایندگان استان از سفر پیاده‌روی اربعین، جلسه فوری در این زمینه تشکیل داده و گزینه‌های مورد وثوق و قوی را بررسی کنیم.
وحدتی با بیان اینکه در این جلسه سعی می‌کنیم هر نماینده ۲ الی ۳ نفر را معرفی کند و پس از جمع بندی، سه الی چهار نفر را به وزارت کشور و هیئت دولت معرفی کنیم افزود: احتمالاً تا یک هفته آینده گزینه‌های اولیه برای تصدی استانداری در جلسه مجمع نمایندگان استان نهایی می‌شود و گزینه‌های نهایی هم با جلسات فشرد بعدی تعیین و معرفی می‌شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز