روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۰۷/۲۵
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 1
  • بازدید امروز: 89
  • بازدید دیروز: 1,235
  • کل بازدید ها: 831,974
تشکیل کارگروه مطالعات منطقه ای بر اساس اولویت بندی در دستور کار منطقه قرار گرفت

تشکیل کارگروه مطالعات منطقه ای بر اساس اولویت بندی در دستور کار منطقه قرار گرفت

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۲ تبریز، مهندس حسن گنجی از تشکیل کارگروه ویژه مطالعات منطقه ای و نیازسنجی کارشناسی در سطح منطقه توسط کارشناسان منطقه ای خبر داد.

شهردار منطقه ۱۲ تبریز گفت: با توجه به جدیدالتاسیس بودن این منطقه و لزوم برنامه ریزی های اساسی ، امکان سنجی منطقه ای جزء مقوله های اساسی توسعه منطقه ای بوده و برای ارائه خدمات بهتر و بیشتر به شهروندان عزیزاین امر از اهمیت بالایی برخوردار است.

مهندس گنجی ضرورت برنامه ریزی و نگاه کارشناسانه و مهندسی را برای ارائه خدمات شهری و عمرانی و نیاز سنجی و خدمت رسانی بیشتر به همشهریان گرامی مورد تاکید قرار داده  و ایجاد کارگروه مطالعات منطقه ای بر اساس اولویت بندی های منطقه ای در راستای توسعه همه جانبه منطقه ضروری دانستند.

شهردار منطقه ۱۲ تبریز در پایان از ایجاد کارگروه های عمرانی- خدمات شهری – شهرسازی و فرهنگی و بررسی نیازمندیهای سطح منطقه خبر داده و برنامه ریزی و نگاه مهندس محور را اصلی ترین شاخص مدیریت منطقه ای عنوان نمودند.

گفتنی است در راستای اجرای سیاست های کلان شهرداری و پیش درآمد توسعه ای منطقه ای در شهرداری منطقه ۱۲ تبریز، این جلسه با حضور معاونین و مدیران شهرداری و تعیین دبیران کارگروه های مربوطه تشکیل و به صورت هفتگی ادامه خواهد داشت و شهردار محترم منطقه نیز ریاست کارگروه های تخصصی را به عهده دارند.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز