روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۱/۰۲
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 478
  • 753
  • 1,437,380
تشکیل ۱۶ پرونده تخلفاتی برای شرکت های آسانسور

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن وتجارت استان گفت : در راستای اجرای طرح نظارتی ویژه ی خدمات فروش و پس از فروش آسانسور در ۸ ماهه سالجاری ۱۶ مورد پرونده تخلف صنفی برای شرکتهای فعال در استان تنظیم شد .
به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی اسماعیل عطاپور افزود : در این مدت پس از دریافت تعداد ۷۵ فقره شکایت و گزارش مردمی در بخش خدمات فروش و پس از فروش آسانسور و رسیدگی به آنها برای ۱۶ مورد پرونده تخلفاتی به ارزش بیش از سه میلیارد و پانصد میلیون ریال با عناوین تقلب در کسب ، عدم ایفای تعهد در قبال مصرف کننده و گرانفروشی تشکیل و جهت سیر مراحل قانونی به تعزیرات حکومتی ارسال شد .
وی ادامه داد : همه موارد شکایات توسط کارشناسان و بازرسان معاونت بررسی و ضمن تشکیل پرونده برای متخلفین ، ۲۲ فقره شکایت نیز پس از دعوت از طرفین و بررسی کارشناسی موضوع منجر به رضایت شاکی و مختومه شدن پرونده ها گردید که نزدیک به ۵ میلیارد ریال در حق شکات عودت و احقاق حق شده است.
معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن وتجارت اظهار داشت : در ۸ ماهه امسال به بیش از ۳۰ مورد استعلام در خصوص صدور پروانه یا تمدید آن برای شرکتهای آسانسور جهت طراحی و مونتاژ پاسخ داده شده است .
وی از عزم جدی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان برای برخورد با تخلفات حوزه خدمات پس از فروش خبر داد و گفت : شهروندان می توانند در این خصوص هرگونه گزارشات و شکایات احتمالی خود راز ار طریق ستاد خبری ۱۲۴ اطلاع داده و یا بصورت حضوری به معاونت نظارت و بازرسی سازمان مستقر در تبریز ، بلوار ۲۹ بهمن ، روبروی خیابان جام جم اعلام کنند .

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز