روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 110
  • 1,087
  • 1,361,109
تشکیل ۱۹۶۴ پرونده دریافت سند مالکیت در بافت‌های فرسوده بندرعباس

قائم مقام شهردار بندرعباس گفت: ۱۹۶۴ پرونده دریافت سند مالکیت در بافت‌های فرسوده شهر بندرعباس تشکیل شده است.
جعفر بهاری در نشست ویژه‌ای با موضوع ساماندهی بافت‌های فرسوده در شهر بندرعباس اظهار کرد: بر اساس آمار موجود در اداره کل راه و شهرسازی هرمزگان و شهرداری بندرعباس، شهر بندرعباس دارای ۳۰۷۲ هکتار بافت ناکارآمد شهری و ۱۷۰۰ هکتار سکونت‌گاه غیر رسمی است.
وی افزود: برای ساماندهی وضعیت بافت‌های فرسوده در شهر بندرعباس بیش از ۱۵۰ پروژه مختلف عمرانی را در طول دو سال اخیر در این محلات اجرایی کرده‌ایم که شامل بازگشایی معابر جدید، ایجاد چند خیابان و عریض‌سازی برخی کوچه‌ها، اجرای طرح‌های فرهنگی، زمین‌های ورزشی و فرهنگسرا و … بوده است.
قائم مقام شهردار بندرعباس با بیان این که ساماندهی بافت‌های فرسوده در طول دو سه سال اخیر همواره مورد توجه ویژه شهرداری و شورای اسلامی شهر بندرعباس بوده است، عنوان کرد: تمرکز اعتبارات عمرانی شهرداری بندرعباس را نیز بر تکمیل پروژه‌های عمرانی این مناطق قرار داده‌ایم تا روند بهسازی این بافت‌ها تسریع شود.
بهاری گفت: با همکاری اداره کل راه و شهرسازی و بنیاد مسکن و همین طور بنیاد مستضعفان و جانبازان، پرونده‌های دریافت سند مالکیت برای مردم در دستور کار قرار گرفته که ۱۹۶۴ پرونده تاکنون تشکیل شده است.
وی تأکید کرد: به علت کوچک بودن بسیاری از قطعات در این بافت‌ها و عدم توافق میان دارندگان منازل مسکونی در این بافت‌ها، تاکنون ۲۱۲ پرونده موفق به دریافت سند شده‌اند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز