روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 176
  • 761
  • 1,332,877
تصادف ساختگی مرگبار با انگیزه انتقام

راننده یک کامیون به بهانه خونخواهی برادرش و در تصادفی ساختگی، دو نفر را زیر گرفت که دراین جنایت هولناک یک نفر کشته و نفر دوم به کما رفت.
سرهنگ رضا عزیزی، رئیس پلیس راه استان همدان گفت: سال گذشته بر اثر برخورد یک سواری سمند با موتورسیکلت، راکب موتورسوار جانش را از دست داد. اما پس از یک سال، برادر این موتورسوار به قصد انتقامجویی راننده سمند را به همراه دوستش در حال گشتزنی در زمین‌های کشاورزی با کامیون زیر گرفت، ولی طوری این کار را انجام داد که ماجرا یک تصادف نشان داده شود. کامیون بدن این دو نفر را نیم کیلومتری در زمین‌های کشاورزی روی زمین کشانده بود. در این سانحه راننده سمند که هدف اصلی راننده کامیون بود به کما رفت و دیگر عابری که نقشی در این قضایا نداشت جانش را از دست داد. راننده تریلی در اظهارات ضد و نقیض خود عمدی بودن این سانحه را رد اما انتقامگیری را انکار کرد.
این پرونده در دادسرای بهار همدان تحت بررسی است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز