روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۳/۰۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 242
  • 351
  • 1,279,775
تصمیماتی برای کمک به بهبود محیط زیست و فضای کسب و کار

دبیر هیات دولت در یادداشتی تصمیمات دولت برای کمک به بهبود محیط زیست و فضای کسب و کار را بیان کرد.
محسن حاجی میرزایی در یادداشتی درباره تصمیمات دولت برای کمک به بهبود محیط زیست و فضای کسب و کار نوشت: در این هفته هیئت وزیران دو تصمیم تاثیر گذار گرفت؛ یکی در حوزه دستیابی به هوای پاک و مقابله با آلودگی هوا، و دیگری در حوزه رفع موانع فراروی بنگاه های اقتصادی. بر پایه تصمیم اول سازمان برنامه و بودجه کشور موظف شد در قالب بودجه سالیانه با هماهنگی وزارت کشور نسبت به تأمین یارانه سود تسهیلات اعطایی برای نوسازی تاکسیهای فرسوده کلانشهرها اقدام کند.
وی در ادامه این یادداشت بیان کرد: مهم تر آن که شهرداری های کلانشهرها موظف شدند امتیاز بهره برداری تاکسیهایی که به سن فرسودگی رسیده و دارندگان آنها نسبت به نوسازی خودروهای مذکور تا پایان همان سال اقدام نکرده اند را لغو کند.
حاجی میرزایی ادامه داد: بنابراین تاکسی هایی که علیرغم تسهیلات پیش بینی شده از تعویض تاکسی فرسوده با نو اجتناب می کنند امتیاز شان لغو می شود و اینکار می تواند خروج تاکسی های فرسوده و آلوده کننده هوا را تسریع کند.
دبیر هیات دولت در ادامه این یادداشت تاکید کرد: بر اساس تصمیم دیگر، کارفرمایان مشمول قانون تأمین اجتماعی می توانند در مورد پرداخت و یا تقسیط اصل بدهی قطعی شده براساس مدارک و مستندات ابرازی با سازمان توافق کنند و از بخشودگی همه جرایم برخوردار شوند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز