روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۲/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تصمیمات عجیب کــریمی در گستــرش فولاد

درحالی که تیم فوتبال گسترش فولاد با تغییر سرمربی توانست جایگاه خود را بهبود بخشد اما در نیم فصل دوم فعلا اقدامی برای تغییرات نداشته است.
به گزارش خبرگزاری فارس، فیروز کریمی بعد از ورود به گسترش فولاد توانست به خوبی این تیم را از لحاظ فنی متحول کند و این تیم توانست ۸ رده در جدول صعود داشته باشد اما نیم فصل دوم هنوز باقی مانده و این تیم نیازمند تقویت است اما از تبریز خبر می رسد که فیروز کریمی برای متحول کردن تیم تغییرات عجیبی گرفته است.
یکی از تصمیمات فیروز کریمی اضافه کردن سعید رمضانی به کادرفنی است که البته هنوز قراردادی با باشگاه امضا نکرده است اما اضافه شدن رمضانی در شرایطی است که مسئولان باشگاه در انتظار لیست مورد نیاز فیروز کریمی برای تقویت تیم هستند و فکر این را نکرده بودند که قرار است یک نفر به کادرفنی اضافه شود.
از سویی بازیکنانی به باشگاه برای جذب پیشنهاد می شوند که چندان مورد رضایت مسئولان این باشگاه نیست و سرمربی تیم تبریزی درحالی که تیم نیاز به مهاجم دارد به فکر تغییر در خط دروازه است.
یکی از موارد اخیری که در روزهای گذشته در رسانه ها مطرح شده حضور ناصر سالاری دروازه بان فعلی نفت آبادان در گسترش فولاد است آن هم در شرایطی که گسترش فولاد سه گلر به نام های خسوس، ملکی و کاظمی دارد که از دست دادن یکی از دروازه بان ها در این شرایط برای خود مدیران گسترش هم عجیب می آید. مسئولان این باشگاه نمی خواهند با از دست دادن دروازه بانان خود بار مالی جدیدی به باشگاه وارد کنند و هنوز در مورد این خواسته کریمی تصمیمی نگرفته اند.
باید دید سرانجام فیروز کریمی موفق می شود خواسته هایش را در باشگاه اجرایی کند یا این مسئولان گسترش هستند که با برخی خواسته های کریمی مخالفت می کنند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز