روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۰۳/۰۱
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 342
  • بازدید دیروز: 1,182
  • کل بازدید ها: 653,516
تصمیم درمورد پایان نامه به دانشگاه ها سپرده شود

رییس دانشگاه علامه طباطبایی گفت: تصمیم برای بودن یا نبودن پایان نامه ها باید برعهده دانشگاه ها و مراکز علمی باشد.
حسین سلیمی اظهار کرد: به نظر می رسد که اتخاذ تصمیم درمورد نگارش یا عدم نگارش پایان نامه برای دوره های کارشناسی امری است که باید برعهده دانشگاه ها قرار گیرد.
وی گفت: طبیعت متفاوت رشته های تحصیلی و شیوه های مختلف آموزش و پژوهش ممکن است اقتضائاتی به وجود بیاورد، به طور نمونه رشته مددکاری اجتماعی در دانشگاهی بیشتر با رویکرد کاربردی ارائه شود؛ از این روز کارورزی و یا تحقیق عملی در آن برجسته تر شود و چیزی مانند پایان نامه نیاز داشته باشد.
رییس دانشگاه علامه طباطبایی ادامه داد: در جای دیگری شاید همین درس جنبه نظری داشته و نیاز به پایان نامه نداشته باشد.
سلیمی خاطرنشان کرد: براین اساس معتقدم تصمیماتی از این دست را باید به خود دانشگاه ها سپرد تا بتوانند خود را با نیازها و تحولات روز سازگارتر کنند.
محمد رضا مخبر دزفولی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی کشور پیشتر به خبرنگار ایرنا گفته بود، درخصوص وضعیت پایان نامه ها در کشور برخی مقررات باید تغییر کند به ویژه در مقطع تحصیلی کارشناسی ضرورتی به تهیه پایان نامه وجود ندارد.
به گفته مخبر دزفولی، گزارش های زیادی درمورد سرقت و تقلب علمی به شورای عالی انقلاب فرهنگی می رسد و با توجه به این تخلفات، اعضای شورا بر این باورند که ضرورتی ندارد که دانشجوی مقطع کارشناسی پایان نامه ارائه دهد. Otaest, qui odite nus nonectas expero voluptam, consecusto dessequatem inventiae alitat as sentis et quiamus as esectium et omnimus eaqui sit ulpa cum quae voluptatiust aperion sectota

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز