روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۰۸/۰۱
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 1,019
  • بازدید دیروز: 1,264
  • کل بازدید ها: 843,231
تصور نمی‌کنم به بازی های پاراآسیایی جاکارتا برسم

دارنده مدال برنز پارالمپیک ریو گفت: به دلیل آسیب‌دیدگی البو (آرنج) دستم و تغییر رشته از ریکرو به کامپوند، بعید می‌دانم در بازیهای پاراآسیایی جاکارتا اندونزی حضور داشته باشم.
ابراهیم رنجبر در گفت وگو با ایسنا، درباره وضعیت خود بعد از تغییر رشته از ریکرو به کامپوند و اینکه چه زمانی در مسابقات رسمی و مهم شرکت خواهد کرد، افزود: طی ۸ماهی که در ورزش تیروکمان تغییر رشته دادم و در کامپوند فعالیت می‌کنم، هنوز به آن مرحله آمادگی مطلوب نرسیدم که در مسابقات شرکت کنم. البته یکی از عواملی که سبب شد تا از دنیای قهرمانی فاصله بگیرم و فعالیتم را در رشته کامپوند دنبال کنم، به خاطر آسیب‌دیدگی آرنج دستم بود که در اثر فعالیت در رشته ریکرو و تحمل فشار زیاد، آسیب‌دیدگی‌ام تشدید پیدا می‌کرد. به همین دلیل تصمیم گرفتم به جای ریکرو در کامپوند تیر بزنم تا آسیب دیدگی دستم بهبود پیدا کند.
وی گفت: برای این که بتوانم در کامپوند نیز همانند ریکرو حضور موثری داشته باشم و در سکو قرار بگیرم، به ۲سال زمان نیاز دارم. بنابراین تصور نمی‌کنم با چنین شرایطی بتوانم برای بازیهای پاراآسیایی جاکارتا اندونزی آماده شوم. البته اگر آماده هم باشم، چون تیم بسته می‌شود، بعید می‌دانم در ترکیب تیم اصلی قرار بگیرم.
رنجبر خاطرنشان کرد: تمام تلاش من این است که بعد از بهبود آسیب‌دیدگی خود را برای مسابقات جهانی ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ توکیو ژاپن آماده کنم تا در رشته کامپوند برای اولین بار در این دو رویداد مهم قوی ظاهر شوم و خود را به سکوی قهرمانی نزدیک کنم.
وی پیرامون این پرسش که آیا با تیم ملی تیروکمان معلولان تمرینات خود را پیگیری می‌کنید یا خیر؟ گفت: در حال حاضر عضو تیم ملی تیروکمان معلولان نیستم و تحت نظر مجید احمدی مربی پیشین تیم ملی کامپوند، تمرینات خود را پیگیری می‌کنم تا بتوانم پس از ثبت رکوردهای قابل توجه، عضو تیم ملی کامپوند شوم.
دارنده مدال برنز پارالمپیک ریو در پایان درباره وضعیت تیروکمان اظهار کرد: تا زمانی که ورزش دولتی است، جهشی را در ورزش شاهد نخواهیم بود. با ورود بخش خصوصی به ورزش سبب می‌شود تا مدیریت‌ها جایگاه تثبیت‌شده‌ای در ورزش نداشته باشند و ورزش از حالت سکون و افت‌وخیزهای زیاد خارج شود. به طور یقین با خصوصی شدن ورزش، پله‌های ترقی و پیشرفت سریع‌تر در ورزش رخ خواهد داد.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز