روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۱/۰۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 723
  • 260
  • 1,440,738
تصویب تفریغ بودجه سال ١٣٩۶ شهرداری تبریز

برای اولین بار در طول ادوار شورای شهر، تفریغ بودجه سازمان ها و شرکت های وابسته نیز در شورا مطرح و به تصویب رسید.
به گزارش شهریار، در جلسه شورای شهر تبریز تفریغ بودجه شهرداری تبریز به تصویب اعضای شورای شهر تبریز رسید.
محمدباقر بهشتی، رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر با بیان اینکه این تفریغ بدون در نظر گرفتن سازمان ها و شرکت های وابسته در شورا تصویب شده گفت: نظر شورا بر بررسی کل سازمان ها و شهرداری های وابسته در شورای شهر بود و بر این اساس در جلسه امروز مجددا این لایحه بررسی می شود.
او ادامه داد: مجموع درآمد و هزینه کرد شهرداری مرکز، مناطق، سازمان ها و شرکت های وابسته در مجموع ١٩٠٠ میلیارد تومان بوده که با توجه به بودجه مصوب ٢۴٠٠ میلیارد تومانی، ٨٠ درصد محقق شده است.
بهشتی کل بودجه جاری هزینه شده را ١١٠٠ میلیارد تومان و هزینه های عمرانی را ٨٠٠ میلیارد تومان اعلام کردو اظهار داشت: برخی از هزینه ها مانند حساب های علل الحساب و ٨٠ میلیارد تومان تعهدات قطار شهری نیز به سال ١٣٩٧ منتقل شده است.
این عضو شورای شهر مجموع بدهی های شهرداری ۶٠٣ میلیارد تومان دانست و گفت: شهرداری تبریز ۴٢ میلیارد تومان بدهی به اداره مالیات، ٩٠ میلیارد تومان بدهی به سازمان تامین اجتماعی، ٣٣٧ میلیارد تومان بدهی به اشخاص و ١٣٣ میلیارد تومان بدهی از بابت وام به بانک ها دارد.
او تاکید کرد: شهرداری تبریز با تدبیری که انجام داده است دچار دیرکرد در پرداخت اقساط وام ها نمی شود و با وجود تصویب استفاده از اوراق مشارکت و وام هنوز از این ردیف ها استفاده نکرده است.
در جریان بررسی این لایحه شهردار تبریز در پاسخ به سوال اعضای شورای شهر گفت: تنها سه الی چهار درصد بدهی ها مربوط به یکسال اخیر و دوره پنجم شورای شهر است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز