روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۲
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 1,161
  • 1,097
  • 1,390,326
تعامل جامعه علمی و مدیران اجرایی برای آماده سازی شهر برای تبریز ۲۰۱۸ ضروری است

در نشست مدیران سازمان زیباسازی و مرکز علمی کاربردی شهرداری تبریز بر ضرورت تعامل جامعه علمی و مدیران اجرایی برای آماده سازی شهر برای تبریز ۲۰۱۸ تاکید شد.
به گزارش شهریار به نقل از مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری تبریز، نشست مشترک مدیران کارشناسان مرکز علمی کاربردی شهرداری تبریز و سازمان زیباسازی که با دعوت از اساتید دانشگاه های مختلف، مدیر عامل و کارشناسان سازمان زیباسازی در مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری تبریز انجام گرفت،
علیرضا سلطانی رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری تبریز،هدف از برگزاری این نشست را برقراری تعامل بین جامعه علمی با مراکز اجرایی و توسعه شهری دانست وبستر سازی مناسب جهت آماده کردن شهر تبریز برای گردشگری ۲۰۱۸ اعلام کرد.
علی فرخی مدیر عامل سازمان زیباسازی تبریز نیز با نتیجه بخش خواندن این نشست ها و اعلام استقبال سازمان از تبادلات فکری، از اساتید دانشکده های هنر و فنی درخواست کرد در توسعه و زیباسازی شهری مشارکت نموده و طرح های مناسب و قابل اجرا را به سازمان ارائه نمایند.
وی حذف زوائد بصری و پایلوت قراردادن برخی گره ها و مسیرهای شهری و برنامه ریزی کوتاه مدت و بلند مدت پژوهش محور را از اولویت های سازمان زیباسازی اعلام کرد.
در این نشست در مورد مسائل مختلف از جمله بکارگیری المانهای اکتیو- داشتن طراحی جامع سیستماتیک – رفتار سازی توسط عناصر شهری – ارائه طرح های موضعی که قابلیت اجرایی در کمترین زمان را داشته باشند بحث و تبادل نظر شد .
در این جلسه مقرر شد که پایان نامه های مرتبط با مبلمان و زیباسازی شهری دوره های ارشد و دکترا در دسترس همکاران زیباسازی قرار بگیرد
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری تبریز ازادامه اجرای پیرایش شهری و حذف زواید بصری در سطح شهر درشهرک باغمیشه، حدفاصل میدان ارغوان تا میدان شهید فهمیده خبر داد.
به گزارش شهریاربه نقل ازسازمان زیباسازی، علی فرخی با اشاره به اهمیت اجرای طرح فوق گفت: حدف زوائد بصری، نازیبایی ها و تابلوهای غیرمجاز از چهره شهر ضرورتی است که باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.در همین راستا، سازمان زیباسازی شهرداری با بسیج عوامل خود، ازهفته های پیش اجرای این طرح را اغاز کرده و طی این مدت، در قسمت های اصلی شهر، تابلوهای بدون مجوز، میله های نصب شده بلااستفاده و دیگر زواید بصری را که به عنوان مانعی در رفوژها و پیاده روها محسوب می شد، حذف کرده است. هم اکنون نیز ادامه این طرح در محدوده شهرک باغمیشه، از میدان ارغوان تا میدان شهید فهمیده اجرا می شود تا این قسمت از شهر نیز، ظاهری به دور از اغتشاش بصری و مناظر نامناسب پیداکند.
فرخی از ادامه اجرای این طرح در دیگر محلات شهر خبر داد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز