روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 4
  • 1,073
  • 1,394,370
تعامل سازنده قوا امری ضروری است

تعامل سازنده قوا امری ضروری است

یک عضو فراکسیون امید تعامل سازنده میان قوای سه‌گانه را امری ضروری خواند و در عین حال گفت: تا زمانی که نگاه‌ها یکی نشود شاهد این تعامل جهت رسیدن به تصمیم واحد برای حل مشکلات کشور نخواهیم بود که این به تدبیر بزرگان نیاز دارد.
بهروز بنیادی اظهار کرد: جلسات سران قوا به صورت منظم هر دو هفته و یا ماهانه برگزار می‌شود و آنها جلسات منظمی در حضور مقام معظم رهبری برای هماهنگی امور کشور برگزار می‌کنند،‌ لذا برگزاری نشست بین سران قوا برای تعامل بیشتر امری متداول است ولی باز هم لازم است که تعامل سازنده بیشتری بین قوا وجود داشته باشد.
وی توضیح داد: ضروری بودن تعامل سازنده بین قوای سه گانه موضوعی بدیهی و ضروری است. اما تا زمانی که نگاه ها برای حل مشکل و اتخاذ تصمیم واحد در کشور یکی نشود نمی‌توان انتظار حل مشکلات کشور را در سیری درست داشت.
اینکه فقط قوا از یکدیگر نقد کنند و حتی حاضر به تشکر از یکدیگر برای انجام کارهای خوب انجام شده،‌ نشوند شاهد تکرار اتفاقاتی همچون اتفاقات چند روز گذشته بین سران قوا خواهیم بود.
به گفته وی، تمامی اتفاقات و مشکلات کشور را نباید به گردن دولت انداخت، چون نهادهای دیگر تصمیم گیری در کشور وجود دارند که ممکن است تصمیمات اشتباه آنها باعث بروز مشکل برای کشور شود.
پس ابتدا لازم است تمامی قوا وظایف خود را به درستی انجام داده و به مردم پاسخگو باشند و اگر بنا بر نقد از یکدیگر است آن را به درستی و سازنده مطرح کنند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز