روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۶/۰۹/۲۴
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 160
  • بازدید دیروز: 618
  • کل بازدید ها: 488,985
تعامل فرهنگی ودینی با کشورهای همسایه از اهداف حوزه هنری استان است

رئیس حوزه هنری آذربایجان شرقی:

تعامل فرهنگی ودینی با کشورهای همسایه از اهداف حوزه هنری استان است

حسن میلانی رئیس حوزه هنری آذربایجان شرقی
رئیس حوزه هنری آذربایجان شرقی تعامل فرهنگی و دینی با کشورهای همسایه و هم مرز با استان را یکی از اهداف این مجموعه عنوان کرد.

حسن میلانی ضمن اشاره به برپایی نمایشگاه نقاشی هنرمندان جمهوری آذربایجان در تبریز اظهار داشت: حوزه هنری انقلاب اسلامی با همکار رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در باکو در خصوص برپایی نمایشگاه نقاشی با اتحادیه نقاشی جمهوری آذربایجان تفاهم نامه ای را امضا کردند و ۴۰ آثار برتر هنرمندان نقاش این کشور در گالری نقاشی سازمان فرهنگی شهرداری تبریز به نمایش گذاشته شده است.

وی ادامه داد: آذربایجان شرقی در ۴۰۰ کیلومتری کشورهای جمهوری آذربایجان نخجوان و ارمنستان و هم مرز با این کشورهاست و می توانیم در حوزه فعالیت خود به منظور تعامل فرهنگی با کشورهای مرزی تفاهم نامه های مشترکی برای اجرا و برگزاری برنامه هایمان تفاهم نامه ای با آن کشورها منعقد کنیم.رئیس حوزه هنری آذربایجان شرقی تصریح کرد: جمهوری آذربایجان و ایران آداب و رسوم مشترکی دارند و کشور ما از دیرباز با کشور آذربایجان در زمینه های فرهنگی و اجتماعی مشترکات زیادی دارند و هرگز در نظام جمهوری اسلامی ایران  جمهوری آذربایجان را بیگانه با خودمان نمی بینیم.

میلانی از همکاری فی ما بین این استان با جمهوری آذربایجان در راستای برگزاری برنامه های فرهنگی و هنری خبر داد و افزود: بر اساس تفاهم امضا شده با اتحادیه نقاشی جمهوری آذربایجان قرار است هنرمندان نقاشی استان نمایشگاه گروهی نقاشی در اتحادیه نقاشان باکو نمایشگاه برپا کنند.

ریس حوزه هنری آذربایجان شرقی هدف از تفاهم فی ما بین آذربایجان شرقی با جمهوری آذربایجان را انتقال پیام فرهنگی و دینی و اعتقادی عنوان کرد.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
همگام با تبریز 2018
اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
سامانه پیامکی
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
تصویر روز