روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 704
  • 761
  • 1,333,405
تعداد تیم های شرکت کننده فوتسال جام ملت های آسیا افزایش یافت

بر اساس تصمیم های اتخاذ شده در سومین نشست کمیته فوتسال و فوتبال ساحلی آسیا کنفدراسیون فوتبال آسیا (ای.اف.سی) در شهر هوشیمینه ویتنام، مقرر شد مسابقات فوتسال جام ملت های آسیا در چین تایپه از ۱۴ تیم به ۱۶ تیم افزایش یابد.
به گزارش فدراسیون فوتبال، در نشست کمیته فوتسال و فوتبال ساحلی آسیا که با حضور کلیه اعضا از جمله «علی کفاشیان» نماینده ایران برگزار شد، همچنین میزبانی مسابقات قهرمانی فوتسال بانوان آسیا در ۲۰۱۸ به تایلند داده شد.
همچنین در این نشست پیشنهاد «جهانگیر اوسانوف» ازبکستانی مبنی بر معرفی بهترین دروازه بان مسابقات نهایی فوتسال و دادن جایزه به وی مطرح و مقرر شد تا بخش اداری «ای.اف.سی» موارد مختلف فنی و شرایط های لازم را در این خصوص بررسی و نتیجه نهایی را به کمیته فوتسال ارائه کند.
پیشنهاد «علی کفاشیان» جهت شروع مسابقات زیر ۱۷ سال آسیا از سال ۲۰۲۱ نیز مطرح و مقرر شد بررسی های لازم در این زمینه در بخش اداری کنفدراسیون فوتبال آسیا انجام گیرد.
در این جلسه پیرامون پیشنهاد برگزاری مسابقات فوتسال زیر ۲۰ سال بانوان مطالبی مطرح و قرار شد این امر مد نظر قرار گیرد و استعداد کشورها در مورد فوتسال بانوان بررسی و گزارش لازم در جلسه آینده به این کمیته ارایه شود.
کمیته فوتسال و فوتبال ساحلی آسیا مسابقات خود را در شرق این قاره از یکم تا ۱۲ آبان ماه، در منطقه جنوب و مرکز آسیا ۲۳ تا ۲۵ مهر ماه ۹۶ و در منطقه غرب آسیا از ۱۹ تا ۲۱ آبان ماه برگزار می کند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز