روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۱/۰۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 118
  • 693
  • 1,436,267
تعداد رسانه‌ها در آذربایجان شرقی پتانسیلی برای ایجاد اعتماد

فرمانده سپاه عاشورا با بیان این که تعدد رسانه‌ها در آذربایجان شرقی پتانسیلی برای ایجاد اعتماد هستند، تاکید کرد: رسانه می‌تواند هم ابزار سو استفاده برای دشمنان باشد و هم ابزار اطلاع رسانی صریح و درست که اعتماد سازی کند.
سردار عابدین خرم در آیین اختتامیه دومین جشنواره بزرگ رسانه‌ای ابوذر با بیان این مطلب گفت: در زمان انقلاب هم اگر خبرنگاران عرصه فکر و اندیشه نبودند، دشمنان نسخه انقلاب را جور دیگری می‌پیچیدند، امروز هم باید توجه داشت که مشغول کردن خود با آنچه که دشمن تبلیغ و ترویج می‌دهد، در زمین دشمن بازی کردن است.
وی افزود: ما باید توانمندی‌هایمان را که دشمن تلاش دارد آن را نادیده بگیرد، منعکس کرده و با خودسانسوری موجب تهییج دشمن نشویم.
وی تصریح کرد: رسانه می‌تواند استرس جامعه را کم کند، امروز جنگ، جنگ اطلاعات، اخبار و رویدادها است و همه قدرت‌های بزرگ این ابزارها را در اختیار دارند، ما هم باید شبکه سازی داشته باشیم و شبکه جهانی امت اسلامی در رسانه‌ها با وجود جوانان اسلامی باید راه بیفتد، برای تنویر افکار عمومی بشریت حرف و پشتوانه داریم و علم، عقل و عمل ما می‌تواند از طریق این شبکه برای دنیا پیام رسانی کند.
خرم اظهار کرد: ارتباطات و رسانه امروزه قدرت آفرین هستند، رسانه‌ها باید در ابتدا شفاف و صریح بوده و ایجاد اعتماد کنند، اعتمادسازی فقط با خبررسانی نمی‌شود و باید با تحقیقات، محتوای درست تولید کرد.
روح الله دهقان نژاد، مسئول بسیج رسانه آذربایجان شرقی نیز در این مراسم اظهار کرد: خبرنگاران به برخی مسایل خاص نگاه کرده و لازم است تا مسئولان در برخی مسایل کنار خبرنگاران باشند.
وی در ادامه با بیان این که انجمن صنفی روزنامه نگاران آذربایجان شرقی با ۶۰۰ نفر عضو، بیشترین عضو را دارد، گفت: این تعداد از اعضا در انجمن صنفی، عامل محبت و همدلی و همگرایی در بین اصحاب رسانه شده است.
وی تاکید کرد: هدف بسیج رسانه، رسیدگی به دغدغه‌های حوزه رسانه و حل مشکلات رسانه‌ها است و سعی کرده‌ایم با برگزاری کارگاه‌های آموزشی در طول سال برخی مشکلات اهالی رسانه را برطرف کنیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز