روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 396
  • 874
  • 1,352,026
تعریض خیابان شهید رحمان برگی لاله توسط شهرداری منطقه ۷

شهردار منطقه ۷ تبریز گفت: عملیات تعریض خیابان شهید رحمان برگی لاله، با مساعد شدن شرایط جوی به پایان می رسد.
به گزارش شهریار به نقل از شهرداری منطقه ۷ تبریز علی فرخی شهردار منطقه با اعلام این خبر افزود: در راستای تسهیل در امر تردد وسایل نقلیه ، روانسازی ترافیک و … عملیات تعریض خیابان شهید رحمان برگی لاله از جمله پروژه های در دست اقدام این شهرداری است که امیدواریم به مساعد شدن شرایط جوی در اوایل سال آینده شاهد بهره برداری از این مسیر باشیم.
وی اضافه کرد: با توجه به مشکلات عدیده آبهای سطحی و زیر سطحی در این محل عملیات تعریض این خیابان با کندی پیشرفت داشت که خوشبختانه شاهد مرتفع شدن این مشکلات هستیم که بی شک با این شرایط روند عملیات اجرایی و عمرانی این پروژه شدت خواهد گرفت.
فرخی در خصوص مشخصات فنی این پروژه اظهار داشت : تعریض خیابان شهید رحمان برگی لاله با عرض ۱۵ متر و طول ۲۴۰ متر در حال اجراست که برای اجرای آن بالغ بر ۵ میلیارد ریال هزینه در نظر گرفته شده است.
وی افزود: امیدواریم در سایه تلاش همکاران بتوانیم در اسرع وقت با استفاده از امکانات موجود نسبت به اتمام عملیات اجرایی پروژه های در دست اجرا اقدام نماییم .

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز