روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 815
  • 1,001
  • 1,358,972
تعــــریض میدان شهدای غواص به سمت باسمنج در مرحله ی آسفـــالت ریزی

نسیانی شهردار منطقه ۹ از شروع عملیات آسفالت ریزی مسیر میدان شهدای غواص به سمت باسمنج خبر داد.
به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه۹، در راستای تکمیل پروژه احداث و تعریض مسیر میدان شهدای غواص به سمت باسمنج، عملیات آسفالت ریزی اساسی باند جنوبی و جدول گذاری این مسیر توسط تلاشگران عمرانی و خدماتی منطقه در حال اجراست.
نسیانی شهردار منطقه ۹ در این رابطه اظهار داشت: با توجه به نقش اساسی مسیر میدان شهدای غواص به سمت باسمنج و افزایش آمار تردد روزانه در این مسیر که شریان اصلی اتصال شهر تبریز به باسمنج می باشد، عملیات تعریض و بهسازی این مسیر در مرحله آسفالت ریزی با تلاش شبانه روزی مجریان امر در حال اجرا بوده و با توجه به اینکه در ایام نوروز، همشهریان از این مسیر جهت رسیدن به طبیعت بکر منطقه استفاده می نمایند، در تلاش هستیم عملیات آسفالت ریزی باند جنوبی قبل از فرا رسیدن سال جدید به اتمام رسیده و تقدیم همشهریان عزیز گردد. گفتنی است بنا به گفته مهندس نسیانی عملیات آسفالت ریزی بلافاصله پس از اتمام باند جنوبی، در باند شمالی این مسیر نیز اجرا خواهد شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز