روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 652
  • 849
  • 1,360,564
تعلق فرهنگی ایران و هند زمینه مناسب آثار سینمایی مشترک

پوران درخشنده کارگردان نام آشنای سینمای کشورمان تعلقات بیشمار فرهنگی میان دو تمدن بزرگ مشرق زمین یعنی ایران و هند را بستری مناسب برای هنرمندان جهت ساخت و ارائه آثار برتر سینمایی دانست.
به گزارش دفتر رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در بمبئی ویپس از نمایش آخرین فیلم خود به نام ‘زیر سقف دودی’ در جمع ایرانیان مقیم این شهر ، افزود: با وجود نداشتن امکانات آنچنانی، صنعت سینمای ایران ساده و صمیمانه با توجه به جایگاه رفیع انسان به دنبال نمایش مشکلات اجتماعی، خانوادگی و عاطفی است و تماشاگران با نمایش فیلم ها و محصولات فرهنگی ایرانی می توانند در دنیای آشفته و پر آشوب کنونی آرامشی خاص دست یابند. من و همه هنرمندان گرانقدر ایران زمین خواستار معرفی سینمای ایران زمین به مردم همه کشورها هستیم.
وی خاطرنشان کرد: هم اکنون صنعت سینمای ایران رتبه پنجم دنیا در ساخت محصولات و آثار مصور پر محتوا را دارا ست که این امر یکی از افتخارات کشور محسوب می شود.
درخشنده اظهار داشت: سینمای ایران تاکنون موفق به دریافت بیش از دو هزار جایزه ساخت فیلم در جشنواره الف، دو بار گرفتن جایزه اسکار و گلدن گلوب شده است.
وی گفت: رسالت سینماگران باید معرفی سینمای ایران به همه جهانیان باشد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز