روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۲۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تعلل در اجرای پروژه قطار شهری تبریز پذیرفتنی نیست

مراسم گردهمایی رزمندگان هشت سال دفاع مقدس در بازدید از پروژه قطار شهری تبریز و ، نشست مشترک میان حجت الاسلام والمسلمین دکتر سید محمد علی آل هاشم و مدیر عامل سازمان قطار شهری تبریز برای بررسی نحوه ساخت، آخرین اقدامات و آخرین وضعیت اجرای پروژه قطار شهری تبریز برگزار شد.
در ابتدای مراسم گردهمایی رزمندگان مصطفی مولوی مدیر عامل سازمان قطار شهری تبریز و حومه‌ با بیان اینکه برای گذر اتفاق ناگوار اقدام تروریستی در اهواز که شهادت مردان، زنان و فرزندان این مرز و بوم برا در پی داشت نیازمند همدلی هستیم، گفت: رفاه و امنیت مردم دو موضوع مهمی است که در تمام مسائل باید در اولویت قرار گیرد.
وی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس ، اظهار کرد: از دوران دفاع مقدس بهترین دوران زندگی رزمندگان است که به لحظه‌های نابی که در آن دوران افتخار می کنیم و لحظه‌ای از این اقدام خود پشیمان نبوده ایم.
وی افزود: امروز جنگ تحمیلی به پایان رسیده است اما خدمت به مردم پایانی ندارد و اگر دیروز در سنگر دفاع مقدس در خدمت مردم بودیم امروز باید در سنگر اقتصادی و عمرانی در خدمت آن‌ها باشیم.
وی با اشاره به هدف از برگزاری این گردهمایی، اذعان داشت: امروز برای یادآوری آن دوران و تجدید خاطرات دور هم جمع شده‌ایم.
مدیر عامل سازمان قطار شهری تبریز و حومه‌ در انتهای سخنان خود به تلاش مجموعه قطار شهری تبریز به منظور پیشرفت این پروژه بزرگ عمرانی اشاره کرد و خاطرنشان کرد: تمام تلاش ما افتتاح کامل خط یک مترو است و برای رسیدن به این مهم با تمام توان در خدمت مردم تبریز هستیم.
حجت الاسلام والمسلمین دکتر سید محمد علی آل هاشم در این نشست مشترک با بیان اینکه همه مدیران شهری در قبال این پروژه بزرگ شهری مسئول هستند و باید با جدیت، همراهی و تعامل شاهد توسعه حمل و نقل عمومی در استان باشیم، گفت: تعلل در اجرای این پروژه پذیرفتنی نیست و باید در کمترین زمان ممکن این پروژه به نتیجه برسد.
وی افزود: مسئولان شهری و مدیران ارشد استانی موظف به رفع موانع موجود برای پیشبرد برنامه های پروژه مترو تبریز هستند.
این گزارش حاکی است، مدیرعامل سازمان قطار شهری تبریز و حومه در ادامه این نشست با اشاره به فعالیت‌های شبانه روزی مجموعه قطار شهری اظهار داشت: با توجه به مطالعات خط پنج مترو تبریز در صورت امکان تلاش خواهیم کرد مترو را به خسرو شهر برسانیم.
وی ادامه داد: با رسیدن مترو تا خسرو شهر بدون شک بخشی از نیاز مردم مناطق اسکو، ایلخچی، خسرو شهر و فاز دو سهند در استفاده از حمل و نقل عمومی رفع خواهد شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز