روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۰۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 454
  • 773
  • 1,386,687
تعویضی که ایران را دگرگون کرد

حضور بال چپ مورد علاقه کی روش در نیمه دوم باعث شد تا تیم ملی عملکردی متفاوت در نیمه دوم بازی داشته باشد.
وحید امیری بعد از بازگشت از مصدومیتی که در لیگ به آن دچار شده بود، حضور پر رنگی در ترکیب تیم ملی برابر روسیه داشت. بال چپ پا و تاثیر گذار تیم ملی که در بازی های گذشته از مهره های تاثیر گذار تیم ملی بود در این دیدار با تصمیم کی روش و به دلیل مصدومیت جزئی که در هفته های گذشته به آن دچار شده بود از روی نیمکت بازی را آغاز کرد.
امیری اما در نیمه دوم جانشین کاپیتان تیم ملی، اشکان دژاگه شد و بعد از حضور او بود که تیم ملی فوتبالی متفاوت را ارائه کرد. حضور امیری و همکاری او با میلاد محمدی در سمت چپ زمین باعث شد تا تیم ملی عملکردی متفاوت داشته باشد و با فعالیت بالای این دو بازیکن بود که تیم ملی موفق به خلق موقعیتهای خطرناک شد. پاس رو به جلو و در عمق امیری برای قوچان نژاد که منجر به گل صحیح اما مردود اعلام شده ایران بود در کنار حرکت ترکیبی او با میلاد محمدی که با ضربه سر جهانبخش در چند قدمی دروازه همراه شد از مهمترین موقعیت هایی بودند که امیری در خلق آن بعد از حضور در زمین نقش پر رنگی داشت. امیری در مدت زمان کوتاه حضور در زمین تانکو عبدالرحمان نمایش قابل قبولی داشت تا حسرت مصدومیتی که او را از ترکیب تیم ملی دور کرد در کنار دیگر مشکلات این بازی برای از دست رفتن دو امتیاز حساس قرار بگیرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز