روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 492
  • 761
  • 1,333,193
تعیین شعبه ویژه رسیدگی به جرایم سد معابر با هماهنگی دادستان تبریز

معاون خدمات شهری شهرداری تبریز گفت: پیرو هماهنگی با دادستان تبریز مبنی بر ساماندهی سد معابر خودرویی شهر مانند وانت بارهای عرضه میوه در نقاط مختلف شهر موجب تشدید ترافیک، بروز تصادفات و بی سامانی در فضای شهری می شود، مقرر شد بر همین اساس شعبه ویژه ای مبنی بر ساماندهی و کنترل این موارد به شکل خاص اقدام شود.
به گزارش شهریار، علی مدبر با بیان این مطلب افزود: جلسه هماهنگی و تصمیم گیری درارتباط با کنترل بی رویه سد معابر خودرویی و مشاغل سیار مزاحم با حضور پلیس راهور، نیروی انتظامی و شهرداری تبریز تشکیل شد.
وی با تاکید بر ضرورت احقاق حقوق شهروندان و اجرای قانون شفاف شهرداری ها ادامه داد: طرح رسیدگی به جرایم سد معابر خودرویی در شعبه ویژه با نظارت و همکاری نیروی انتظامی و پلیس راهور اجرا شود.
مدبر اظهار داشت: ذات مدیریت شهری در حوزه کلانشهر ها بر ساماندهی و روان سازی فضاهای شهری و جلوگیری از هرگونه بی انضباطی، هرج و مرج و تخلف از قوانین شهرداری ها بوده و در این راستا شهرداری ها موظف به کنترل سد مهابر عمومی به ویژه در محورهای مسئله ساز است.
معاون خدمات شهری شهرداری تبریز همچنین با اشاره به اینکه فصل تابستان، فصل حضور گردشگران داخلی و خارجی است تصریح کرد: مدیریت شهری مصمم به روان سازی، آرام سازی معابر و ساماندهی بصری و جلوه شهر است.
علی مدبر متذکر شد: شهرداری تبریز هزینه زیادی را در اثر اصلاح و جلوگیری از رفتارهای غیر اصولی صاحبان مشاغل غیر رسمی و مزاحم متقبل می شود.
وی اعلام کرد: در صورتی که روند کنترلی و نظارت بر شهر حاکم نباشد بروز رفتارهای غیر قانونی مشاغل سیار مزاحم مانند سد معابر و ایجاد ترافیک شهری بیشتر خواهد شد.
معاون خدمات شهری شهرداری تبریز با اشاره به آماده سازی شهر تبریز برای میزبانی گردشگران کشورهای خارجی در سال ۲۰۱۸ گفت: قطعا ادامه حضور وانت بارهای عرضه میوه و سایر محصولات در مسیر های ارتباطی و میادین شهری به هیچ عنوان زیبنده شهرمان نخواهد بود و ساماندهی این موضوع به شکل ویژه از سوی معاونت خدمات شهری شهرداری تبریز با همکاری نیروی انتظامی با دستور ویژه دادستانی محترم تبریز انجام خواهد شد.
وی خواستار شد: شهروندان نهایت همکاری و همراهی در جریان اجرای طرح ساماندهی وانت بارهای سیار عرضه میوه را داشته باشند.
گفتنی است این طرح با همکاری و پشتیبانی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری اجرا می شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز