روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۲/۲۸
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • 0
  • 1,034
  • 882
  • 994,947
تعیین محل اعتبار برای خرید تجهیزات و امکانات مدرن آتش نشانی

عضو شورای شهر تبریز از تعیین بودجه برای خریداری تجهیزات و امکانات مدرن آتش نشانی تبریز در بودجه سال ۹۸ خبر داد.
به گزارش شهریار، شهرام دبیری در حاشیه برگزاری بزرگترین مانور عملیات امداد و نجات و اطفای حریق در کلانشهر تبریز در گفت‌وگو با خبرنگار شهریار اظهار کرد: این مانور با کیفیت بالا توسط واحدهای آتش نشانی کلانشهر تبریز برگزار شد.
وی افزود: این مانور نشان داد که تمامی پرسنل سازمان آنش نشانی و خدمات ایمنی کلانشهر تبریز آموزش خوبی در این راستا دیده اند و تجهیزات خوبی نیز در این سازمان وجود دارد.
عضو شورای شهر تبریز انجام این گونه مانورها را ضروری عنوان کرد و گفت: آمادگی نیروهای آتش نشانی و خدمات ایمنی در راستای امنیت شهروندان ضروری است که خوشبختانه نیروهای آتش نشانی آمادگی مطلوبی دارند.
وی از تعیین بودجه برای خریداری تجهیزات و امکانات مدرن آتش نشانی تبریز در بودجه سال ۹۸ خبر داد و گفت: تلاش می کنیم در بودجه ۹۸ مبلغ قابل توجهی برای تجهیز واحدهای آتش نشانی به نرده بان های بلند برای ساختمان های بلندمرتبه در راستای ایجاد ایمنی برای شهروندان در نظر بگیریم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز