روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 388
  • 1,001
  • 1,356,727
تعیین نرخ‌های دل بخواهی اجناس در آستانه‌ی عید

در غیاب نظارت مسئولان و عدم برخورد قاطع با فروشندگان، قیمت‌های متنوعی برای یک جنس در بازار ارائه می‌شود و گروهی از کسبه با مشاهده مراجعات گسترده مردم روی به گران‌فروشی آورده‌اند.
همزمان با آغاز خریدهای نوروزی مردم تبریز و کثرت حضور آنان در بازار، قیمت البسه و لوازم خانگی نیز به صورت چشمگیری افزایش یافته است. به‌عنوان مثال قیمت برخی اجناس و برندها نسبت به مدت مشابه سال گذشته تا سه‌ برابر روند صعودی داشته و همین امر از قدرت خرید شهروندان کاسته است. هرچند این اتفاق به گرانی‌های اخیر بی‌ربط نیست اما برخی فروشندگان و تولیدکنندگان با سوءاستفاده از فضای حاکم بر سر سطح کشور درصدد کسب درآمد بیشتر برآمده‌اند و از این رو با ارائه‌ی قیمت‌های نجومی مشتریان خود را در دوراهیِ سختی قرار می‌دهند.
موردی دیگری که در بازار تبریز مشاهده می‌شود عدم ثبات قیمت اجناس می‌باشد و فروشندگان منصف را نیز با مشکلاتی مواجه ساخته است. این کسبه نیز مجبوراً به خیل عظیم گران‌فروشان می‌پیوندند تا بتوانند جایگزینی برای کالای فروخته شده بیابند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز