تــراکتور شاگرد اول فوتبال کشور

صادق درودگر در گفت‌و‌گو با خبرنگاران اظهار داشت: انتقال تراکتورسازی به آقای زنوزی که به درازا کشید سبب شد کمی زمانی را این تیم از دست دهد، اما تمام تلاش ایشان و سایر عوامل باشگاه تراکتورسازی این است که زمان از دست رفته جبران شود و تراکتورسازی بتواند به عنوان مدعی لیگ برتر در مسابقات ظاهر شود.
وی گفت: صادقانه می‌گویم هدف ما فقط قهرمانی در لیگ برتر است و حتی به مقام دوم هم راضی نیستیم و تراکتورسازی را به آرزوی دیرینه‌اش خواهیم رساند.
درودگر افزود: تیم تراکتورسازی همانند پرسپولیس و استقلال از تیم‌های پرطرفدار فوتبال کشور بوده و این تیم در هر نقطه کشور که بازی دارد، تماشاگر و هوادار داشته و تراکتورسازی شاگرد اول فوتبال کشور است.
وی تصریح کرد: هنوز برای جذب بازیکن جای خالی داریم و تحت هر شرایط مهدی ترابی را می‌خواهیم و به دنبال این نیستیم که باشگاهی با محرومیت مواجه شود و حاضر با تعامل و همکاری هستیم، اما در قضیه مهدی ترابی کوتاه نخواهیم آمد.
مدیر عامل باشگاه تراکتورسازی با انتقاد از سرمربی تیم استقلال تهران گفت: مصاحبه شفر قبل از بازی تراکتورسازی با استقلال در مورد تیم ما حرفه‌ای نبوده و در پاسخ به ادعای ایشان که عنوان کرده تراکتورسازی دلار دارد، به هیچ عنوان قرارداد نجومی در تراکتورسازی با بازیکنان بسته نشده است و آیا آقای شفر قرارداد بازیکنان تیم ما را دیده است که به ریال است یا دلار؟
وی افزود: آقای شفر باید اجازه می‌دادند در این مورد مدیر عامل باشگاه استقلال صحبت می‌کرد و وی حق نداشت پیش از بازی حساس تراکتورسازی با استقلال در مورد تیم ما صحبت کند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از