روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۳/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 536
  • 899
  • 1,048,953
تـــــراکتور باز هم جریمه شد

باشگاه تراکتورسازی تبریز از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال کشور به پرداخت ۸۲ میلیون و ۱۵۰‌هزار تومان جریمه محکوم شد.
کمیته استیناف فدراسیون فوتبال کشور رای کمیته انضباطی فدراسیون را مبنی بر جریمه باشگاه تراکتورسازی تبریز به مبلغ ۸۲ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان تایید کرد.
کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال کشور تیم تراکتورسازی را در بازی مقابل سایپا در هفته چهارم به دلیل اهانت تماشاگران این تیم به سرمربی تیم حریف ۲۰۰ میلیون ریال جریمه کرده بود که اعتراض تراکتورسازان به این رای ثمری نداشته و این حکم توسط کمیته استیناف تایید گردید.
در حکمی دیگر باشگاه تراکتورسازی به دلیل تخلفات تماشاگرانش در بازی مقابل استقلال در تهران از هفته دوم لیگ برتر فوتبال کشور به پرداخت مبلغ ۲۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی برتر جریمه گردید.
همچنین به دلیل تخریب صندلی‌های ورزشگاه آزادی تراکتورسازی به پرداخت ۴۲۸/۱۵۰/۰۰۰ ریال در جهت تامین خسارت وارد شده به این ورزشگاه از سوی کمیته انضباطی محکوم شد.
طرح این ۲ پرونده در کمیته استیناف برای تراکتورسازان بی‌نتیجه بوده و آرای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال کشور تایید گردید.
بدین ترتیب تیم تراکتورسازی تبریز بابت ۳ پرونده از ۲ بازی در لیگ برتر مقابل سایپا در تبریز و مقابل استقلال در تهران مبلغ ۸۲۰ میلیون ریال جریمه گردید.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز