روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۰/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 661
  • 420
  • 1,436,117
تقاطع های هوشمند شهر به سیستم برق اضطراری مجهزند

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز در بازدید از چراغ های راهنمایی و رانندگی سطح شهر از مجهز بودن تقاطع های هوشمند شهر به سیستم برق اضطراری خبر داد.
به گزارش شهریار به نقل از معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز، مهدی یوسفی، معاون حمل و نقل شهردار در حاشیه این بازدید گفت: با توجه به آغاز فصل گرما و قطعی مکرر برق در تقاطع های شهر تبریز، سیستم برق اضطراری جهت بهبود عبور و مرور و جلوگیری از بروز گره های ترافیکی در معابر پر تردد در ۲۰ معبر اصلی و مهم شهر با توان تحمل پذیری ۲ ساعت قطعی برق با هزینه ای بالغ بر یک میلیارد ریال توسط مرکز کنترل ترافیک شهرداری تبریز فعال هستند.
یوسفی افزود: ایمن سازی و روان سازی ترافیک و امداد رسانی سریع به نقاط آسیب دیده بخصوص در زمان قطعی برق یکی از وظایف و دغدغه های اصلی معاونت می باشد . راه اندازی سیستم برق اضطراری ( یو پی اس ) با توجه به قطعی برق تعدادی از تقاطع های اصلی شهر در ساعات مختلف روز یکی از اقدامات این معاونت جهت جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز