روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۱/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 82
  • 826
  • 1,439,348
تقصیر خود پزشکیان است

نائب رییس اول مجلس مدعو انجمن اسلامی دانشگاه تبریز بود.
او رفت تا سخنرانی کند اما ده بیست نفر که حامیانشان برای حفظ انسجام سالیانه صدها میلیارد تومان پول خرج میکند و در عوض پوپولیست پروری میکند، با جیغ و دادشان مانع از صحبت او شدند. آنها حق داشتند تا بر سر پزشکیان فریاد بزنند .
پزشکی که جراح است و نتوانسته مثل محصولی دیپلمه و یا داماد امام جمعه فلان شهر ، ده ها هزار میلیارد تومان ثروت بهم بزند حتما یک جای کارش می لنگد.
اگر او نتوانسته پسر و داماد و پسرخاله اش را مثل آقای “ح“ به سمت های بالای تلویزیون میلی منصوب کند حتما یک جای کارش می لنگد.
اگر او نتوانسته با حمایت از یک سوله دار او را در دولت اسبق، صاحب هزاران میلیارد ثروت افسانه ای کند و .. تقصیر خودش است.
اگر او مثل آن عزیزی که ده ها سال است وارد دانشگاه نمیشود تا کسی از او بپرسد بالای چشمت ابروست! و برای خودش ابهتی قائل بود این طور بی احترامی نمی دید.
اگر سهمش را از شهردار قبلی که مدیرکل دولت اسبق بود گرفته بود ،دختر بچه ای بنام “ خ “ را متهم اصلی فساد شهرداری معرفی میکرد اینگونه متهم نمی شد که چه کرده ای ؟
اگر در سقوط هواپیمای اورمیه (۸۶ ) میگفت تقصیر امریکاست ولی در حادثه قطار میگفت آمریکای بیچاره چه تقصیری دارد ،تقصیر وزیری است که گفته لیبرالیسم بد نیست، اینگونه نمیشد.
بله تقصیر پزشکیان است که مثل آقای“ ر“ از پول بیت المال برای فقیران نبات و کارت هدیه نمی فرستد تا کسی از او نپرسد چه کرده ای؟
تقصیر دوست اوست که پرسیده بالاخره تکلیف رسیدگی به حساب های یک قوه ! چه شد ؟
تقصیر اوست که میگوید چرا دانشجو باید زندان برود؟
تقصیر اوست که میگوید باید از تجارب بشری و علم روز دنیا استفاده کنیم.
اصلا تقصیر اوست که فحاشی بلد نیست و بجای توضیح اقداماتش از فحش های حاج نادری بهره نمی گیرد .
تقصیر خود اوست که بجای شارلاتان بازی و های و هوی رسانه ای دنبال مشکلات کشور است.
مقصر اوست که نمی داند در این زمانه پوپولیستها صحنه گردان اصلی چنین محافلی هستند.آنها که خرمن ملت را آتش میزنند و در کناری داد و فریاد براه می اندازند و در این اثنا جیب خود و قبیله خود را پر می کنند .
پزشکیان باید یاد بگیرد زیر چند شعار انقلابی نما، منافع قبیلگی و خانوادگی خود را تامین کند تا ببیند چگونه پوپولیست ها او را ناجی ملت معرفی میکنند و برایش هورا میکشند .

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز