روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۰۹/۲۳
روزنامه ساقی آذربایجان
تقویت حمل و نقل عمومی راه حل بهتری نسبت به طرح زوج و فرد

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه تقویت حمل و نقل عمومی مترو، اتوبوسرانی و تاکسی رانی بهتر از اجرای طرح زوج و فرد است گفت: ممکن است با اجرای این طرح، افراد برای خرید دو خودروی پلاک زوج و فرد اقدام کنند که با اهداف طرح تناقض دارد.
معاون عمرانی استاندار آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه اجرای طرح L.E.Z باید در فاز دوم سختگیرانه تر اجرا شود افزود: اجرای طرح زوج و فرد قدیمی شده و باید بر روی دریافت معاینه فنی توسط خودروها تمرکز کنیم.
معاون عمرانی استاندار آذربایجان‌شرقی محمدصادق پورمهدی با بیان اینکه شورای شهر خرید ۳۰۰ دستگاه اتوبوس جهت نوسازی ناوگان اتوبوس‌رانی را تصویب کرده است ابراز داشت: اگر مردم احساس کنند می‌توانند راحت تر با حمل و نقل عمومی تردد کنند، دیگر از خودروی شخصی در مرکز شهر استفاده نمی‌کنند و میزان آلودگی به حداقل می‌رسد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز