روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۳/۰۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 355
  • 351
  • 1,279,888
تقی پور مشاور امور طراحی و توسعه زیرساختهای فدراسیون گلف ایران شد

طی حکمی از سوی فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران ،رئیس هیئت گلف آذربایجان شرقی به سمت مشاور امور طراحی و توسعه زیرساختهای گلف کشور منصوب گردید
طی این حکم که از سوی رئیس فدراسیون گلف کشور ابلاغ گردید، عبدالله تقی پور به جهت تجارب و سوابق مدیریتی و اجرایی کلان و نیز توفیق چشمگیر در توسعه فضاهای اختصاصی و مدرن ورزش گلف و رشته های وابسته به این سمت منصوب گردید.
کیکاووس سعیدی در این حکم ضمن آرزوی توفیق برای رئیس هیئت گلف استان از عزم فدراسیون گلف برای ایجاد پایلوت قهرمانی و بین المللی گلف کشور، دراستان آذربایجان شرقی سخن گفت و ابراز امیدواری کرد در آینده ای نزدیک با برنامه ریز های به عمل آمده از سوی هیئت گلف استان شاهد برگزاری کاپ بین المللی مینی گلف در شهر تبریز خواهیم بود .
شایان ذکر است آذربایجان شرقی به عنوان استان نمونه و پیشرو در استعدادیابی و توسعه زیرساختهای ورزش گلف و زیرشاخه های آن در کشور دارای جایگاه ممتاز بوده و جزو پایلوت های قهرمانی کشور می باشد .
طراحی ، ساخت و بهره برداری از زمین گلف پارک عباس میرزا ، مجموعه بین المللی مینی گلف سایت تاریخی و تفریحی ائل گلی ، مجموعه مینی گلف پارک ولیعصر، مجموعه مینی گلف پارک مرزداران و طراحی و سرمایه گذاری برای ساخت زمین بین المللی گلف تبریز و زمین بین المللی وودبال پارک ائل داغی از جمله اقدامات انجام یافته توسط هیئت گلف استان آذربایجان شرقی است.
گفتنی است هیئت گلف آذربایجان شرقی در رشته های گلف، مینی گلف، بهکاپ، وودبال و کروکت در دو بخش بانوان و آقایان فعال بوده و چندین مقام قهرمانی کشور را کسب نموده است .

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز