روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۳/۰۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 238
  • 351
  • 1,279,771
تلاش اصلاح طلبان در انتخابات آینده رسیدن به کاندیدای واحد است

یک عضو شورای عالی انتخاباتی اصلاح طلبان این شورا را به بهترین جا برای تصمیم گیری در مورد سیاست‌های انتخاباتی اصلاح طلبان دانست و گفت که اصلاح طلبان در انتخابات ریاست جمهوری به دنبال همصدایی و رسیدن به کاندیدای واحد هستند.
عبدالکریم حسین زاده اظهار کرد: چارچوب و ساختار نظرات فراکسیون از شورای عالی اصلاح طلبان بیرون می آید. در حال حاضر هم فراکسیون پنج نماینده در شورای عالی انتخاباتی اصلاح طلبان دارد و قطعا چه آقای روحانی و چه هر کس دیگری در فضای کاملا تک کاندیدایی حضور پیدا خواهد کرد و تمام تلاش ما این است که از تشتت و چند دستگی جلوگیری شود و هم‌افزایی به وجود آید.
وی افزود: ما خودمان را جزیره جدایی نمی دانیم که بخواهیم جداگانه تصمیم بگیریم بلکه سعی می کنیم یک تصمیم جمعی اتخاذ کنیم. تصمیمات فراکسیونی ما مختص داخل مجلس است اما تصمیمات کلی در فضای جمعی و کلی‌تر اتخاذ خواهد شد.
نائب رئیس فراکسیون امید با تاکید بر اینکه میز تصمیم گیری شورای عالی اصلاح طلبان بهترین جا برای تصمیم گیری درباره رویکرد اصلاح طلبان به انتخابات ریاست جمهوری است ادامه داد: همین حالا در شورای عالی اصلاح طلبان کمیته های مختلف شکل گرفته اند و در حال سیاست گذاری و تعریف راهبردها هستند اما واقعا هنوز به گزینه‌ها نرسیده‌ایم. نهایتا چه آقای روحانی چه هر کسی مطرح باشد ما قطعا به دنبال تک کاندیدایی، هم نوایی و هم صدایی پیش خواهیم رفت.
حسین زاده درباره عملکرد دولت یازدهم نیز خاطر نشان کرد: سنجش دولت‌ها کاملا نسبی است و نمی‌شود به صورت مطلق نظر داد که عملکرد دولت آقای روحانی به طور مطلق خوب بوده است. دولت در بخشی از حوزه ها عملکرد خوبی داشته مثلا در حوزه سیاست خارجی نمی توان عملکرد دولت را نادیده گرفت اما در بخشی از زمینه ها هم دولت نتوانسته به اهداف خودش برسد که این علل و عوامل مختلفی دارد. من به طور نسبی عملکرد دولت آقای روحانی را مطلوب ارزیابی می کنم اما نمی توان هنوز گفت که از همین حالا به صورت پیش فرض گزینه ما مشخص است بلکه در هفته های آتی وضعیت روشن‌تر خواهد شد.
نائب رئیس فراکسیون امید با بیان اینکه دولت روحانی در صورت انتخاب مجدد در دوره آینده باید تیم هم صداتر، منسجم‌تر و کارکردی‌تری را تعیین کند، تصریح کرد: به هر حال موضوعی مثل برجام در آغاز راه است یا منشور حقوق شهروندی فعلا تازه مطرح شده اما آن چه برای مردم مهم است عملیاتی شدن آن است یا موضوع تورم از موضوعاتی است که باید به آن توجه شود و دولت باید برنامه اجرایی برای آن داشته باشد. لذا اگر دولت فرصت خدمت برای چهار سال آینده از سوی مردم پیدا کند باید برنامه و تیم منسجم‌تری داشته باشد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز