روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تلاش برای افزایش سهمیه حج ایـــران در سال ۹۷

رییس سازمان حج و زیارت در راس هیات رسمی برای مذاکره حج ۹۷ به عربستان رفت .
حمید محمدی در آستانه عزیمت هیأت حج جمهوری اسلامی ایران به عربستان که بنا به دعوت وزارت حج و عمره عربستان انجام می‌شود، در این‌باره اظهار کرد: همه ساله پیش از موسم حج، برنامه‌ها و الزامات اجرایی با مسؤولان حج عربستان و دستگاه‌های مرتبط بحث می‌شود و نهایتا به توافقنامه‌ای به عنوان مبنای هماهنگی‌ها و تعهدات طرفین منجر می‌شود که امسال نیز همین فرآیند پیش رو است.
رییس سازمان حج و زیارت در پاسخ به این که آیا سازمان حج راسا نسبت به پذیرش دعوت عربستان برای انجام مذاکرات حج تصمیم‌گیری می‌کند، گفت: اصل تصمیم برای پذیرش دعوت و عزیمت هیات حج جمهوری اسلامی ایران و مذاکره با مسؤولان عربستان برای حج سال ۹۷، به دلیل شرایط خاص حاکم بر روابط دو جانبه، دقیقا همان فرآیندی را طی کرد که در مذاکرات حج گذشته طی شد. قطعا سازمان حج در تلاش است برابر انتظارات مردم عزیز و مسؤولان کشور، ان شاءالله تلاش خواهیم کرد سهمیه حج ایران را افزایش دهیم و همانند حج ۹۶ زمینه انجام حجی عزتمندانه و آبرومند فراهم کنیم.
محمدی همچنین یادآور شد: قطعا یکی از محورهای مهم مذاکرات پیگیری موضوعات منا، شهدای منا و شهدای سقوط جرثقیل در حج سال ۹۴ است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز