روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۰۸/۰۲
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 275
  • بازدید دیروز: 1,407
  • کل بازدید ها: 843,894
تلاش برای ورود هواپیمای کارکرده اما جوان

سخنگوی شرکت هواپیمایی آسمان گفت: در کنار خرید هواپیمای نو از بویینگ، در تلاش هستیم از طریق خرید هواپیماهای کارکرده اما جوان ناوگان آسمان ایر را نوسازی کنیم.
امیررضا مصطفوی در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره مذاکرات آسمان‌ایر با کمپانی‌های متعدد هواپیماسازی اظهار داشت: با شرکت هواپیماسازی متعددی وارد مذاکره شده‌ایم که این مذاکرات بحث‌های فنی، حقوقی و بازرگانی بسیار پیچیده‌ای دارند اما در تمام مذاکرات با شرکت‌های گوناگون، منافع کشور را در اولویت قرار داده‌ایم.
وی ادامه داد: به کارگیری هر آبشنی در یک هواپیما مذاکرات خاص خود را دارد که طرح تمام این موضوعات ممکن است روند مذاکرات را طولانی کند. از سوی دیگر ایران کشور چهار فصل است و باید هواپیمایی انتخاب شود که با شرایط جوی کشور سازگاری داشته باشد. بنا بر این این موضوع هم در پروسه انتخاب هواپیما برای خرید تاثیر گذار است.
سخنگوی شرکت آسمان ایر با بیان اینکه ایرلاین‌ها برای نوسازی ناوگان هوایی خود دو سیاست را در پیش گرفته‌اند، اظهار داشت: خرید هواپیمای نو یا خرید هواپیمای کار کرده اما جوان، سیاست ایرلاین‌ها برای نوسازی ناوگان هوایی کشور است که سیاست آسمان ایر ترکیبی از دو سیاست است. به طوری که در کنار امضای قرارداد خرید هواپیما از بویینگ در تلاش هستیم هواپیمای کارکرده اما جوان را وارد ناوگان خود کنیم.
مصطفوی افزود: در تلاش هستیم تا پایان سال هواپیمای دست دوم اما جوان وارد ناوگان خود کنیم اما این تاریخ قطعی و نهایی نیست و مذاکرات در حال انجام است .
وی همچنین درباره سیاست سازمان هواپیمایی برای تعیین نرخ مصوب بلیت هواپیما در ایام پیک مانند تعیین نرخ مصوب برای بیلت نجف در ایام اربعین گفت: اینکه سازمان هواپیمایی در این ایام برای بلیت هواپیما نرخ مصوب تعیین می‌کند به دلیل فراهم آوردن رفاه حال مردم است. از سوی دیگر ایرلاین ها در ایام غیر پیک که قیمت بلیت تهران- نجف حتی به ۱۵۰ هزار تومان هم می رسد پروازها را بر قرار می کند اما معتقدم بازار باید تعیین کننده نرخ بلیت هواپیما باشد.
سخنگوی شرکت آسمان ایر ادامه داد: از این پس رقابت در بازار هوایی رقابت بر سر کیفیت ارائه خدمات است و این عامل است که قیمت‌ها را تعیین می‌کند و مردم هم باید بپذیرند که برای حفط این بازار رقابتی، بهای افزایش کیفیت را بپردازند.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز